Elegán z mobilní stáje Samsungu

14. 5. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Samsung představuje nový model prémiové edice Ultra, S7220 Ultrab. Stylový telefon navržený ve stejném koceptu jako vlajková loď UltraTOUCH je vybaven 5Mpx fotoaparátem s autofokusem, detekcí úsměvu a LED bleskem.
Stalový a elegantní Samsung S7220 Ultrab.

V kombinaci s MP3 přehrávačem, FM rádiem či Bluetooth 2.1 přináší Samsung S7220 Ultrab uživateli zábavu kdekoliv a kdykoliv si vzpomene. Telefonu nechybí ani podpora 3G sítí a dostatečná paměť o velikosti 110 MB, navíc rozšiřitelná až o 8 GB. Elegantní vzhled telefonu Samsung S7220 Ultrab je podpořen 2,2“ AMOLED displejem a povrchem částečně z broušeného kovu.
Samsung Ultrab v sobě ukrývá 5Mpx fotoaparát s řadou funkcí podporujících kvalitu fotografií. Autofocus, detekce úsměvu, LED blesk a 4× digitální zoom, to vše jsou ingredience, které potřebujete pro vytvoření fotografií, s nimiž se opravdu rádi pochlubíte. Zatoužíte-li zachytit pěkné okamžiky na video, je vám k dispozici až hodinový záznam v kuse. Video podporuje formáty H.263 + AMR, MPEG4, Packet Video a WMV.
Pro rychlé prohlížení internetu a stahování dat je telefon vybaven technologiíí HSDPA, která dosahuje rychlosti až 7,2 Mbps.
Na telefon Samsung S7220 Ultrab se můžete spolehnout i na svých cestách. Díky GPS navigaci budete mit vždy přehled, kam vedou vaše kroky. Navíc pokud budete chtít své výlety zvěčnit na fotografiích, získáte k nim i popisek souřadnic s místem, kde byly pořízeny. GPS navigace využívá Google Maps.
Samsung S7220 Ultrab si také snadno poradí s přehráváním hudby s podporou formátů MP3, AAC, AAC+, WAV, WMA, SP-midi, SMAF. Samozřejmostí je FM rádio. Vzhledem k interní paměti 110MB, rozšiřitelné pomocí microSD karty až o dalších 8GB, můžete mít při sobě vždy dostatek zábavy.
Dalším plusem telefonu Samsung S7220 Ultrab je jeho ovládání pomocí hlasu prostřednictvím funkcí Voice Memo a Voice Mail.
Samsung S7220 Ultrab se povedl i z hlediska designu. Kvalitní funkce jsou zahaleny do tenkého kabátu s doplňky z broušeného kovu.
I přes jeho úsporné rozměry 114×46,3×11,8 mm zdobí Samsung S7220 Ultrab 2,2“ QVGA AMOLED displej s 262 tis. barvami a senzorem pohybu. Tímto senzorem lze měnit polohu obrazovky podle úhlu držení.