Dva modely od QNAPu získaly prestižní ocenění CES 2024 Picks Awards

28. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: QNAP)
Společnost QNAP oznámila, že dva z jejích produktů (QNAP TBS-h574TX a TVS-h874T) získaly prestižní ocenění CES 2024 Picks Awards od TechRadar Pro.

Veletrh CES (Consumer Electronics Show) je přehlídkou technologií a CES Picks Awards patří k nejvyhledávanějším oceněním v oboru. Udělují se za inovace a vynikající výsledky v oblasti spotřebitelských technologií. TechRadar Pro, jedno z nejuznávanějších technologických médií, je známé svou hloubkovou analýzou a komplexním pokrytím nejnovějších technologických trendů.

QNAP NAS produkty TBS-h574TX a TVS-h874T vynikaly mezi konkurencí svými funkcemi, výkonem a všestranností.

Výherci ocenění CES 2024 Picks Award:

  • TBS-h574TX je kompaktní, a přitom výkonný all-flash NASbook určený pro videoprodukční studia a malé a střední podniky. Nabízí výkon procesorů Intel Core, který zajišťuje bezproblémový přístup k datům a správu úložišť. Připojení Thunderbolt 4 a pět disků E1.S nebo M.2 PCIe NVMe SSD pak umožňují bleskovou editaci multimediálních souborů. Řešení je navíc kompatibilní s celou řadou dalších zařízení.
  • TVS-h874T je vysokokapacitní NAS, který nově definuje možnosti ukládání a multimédií. Je vybaven osmi pozicemi pro disky a díky podpoře přehrávání videí 4K a překódování v reálném čase se hodí pro tvůrce obsahu, firmy i domácí uživatele, kteří hledají rozsáhlou úložnou kapacitu.

Ocenění CES 2024 Picks Awards od TechRadar Pro potvrzuje odhodlání společnosti QNAP posouvat možnosti v oblasti NAS. Společnost QNAP se neustále zaměřuje na inovace a poskytuje firmám i jednotlivcům nástroje, které potřebují k tomu, aby vynikli v dnešním světě založeném na datech.

Profilová karta firmy

QNAP Systems, Inc.

QNAP Systems, Inc.

QNAP znamená Quality Network Appliance Provider a je světovou špičkou v oboru výroby a dodávek vysoce kvalitních NAS a NVR zařízení.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Skupina Zyxel Group v TOP 5 % v ročence udržitelnosti společnosti S&P Global

9. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zyxel)
Skupina Zyxel Group byla zařazena do ročenky udržitelnosti Sustainability Yearbook 2024 publikované společností S&P Global. Díky svým výsledkům je skupina Zyxel Group v ročence uvedena rovnou ve dvou kategoriích, a to „Top 5 %“ a „Industry Mover“. Čtěte více

ATC (opět) získalo prestižní ocenění společnosti Honeywell

15. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers byla oceněna jako nejlepší lokální distributor Honeywell Productivity Solutions and Services v regionu celé Evropy za rok 2023. Oproti minulému roku, kdy ATC převzalo ocenění za region Central Eastern Europe, se tak letos posunulo ještě výše. Čtěte více

100MEGA Distribution se stala distributorem roku 2023 pro značku Rollei

7. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: 100Mega Distribution)
Společnost 100MEGA Distribution dosáhla dalšího výrazného úspěchu – stala se evropským distributorem roku 2023 značky Rollei. Čtěte více

DATERA zvítězila v soutěži „Hrdinové AI“

21. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD SYNNEX)
Prvním „Hrdinou AI“ se v soutěži TD SYNNEX a IBM stala společnost DATERA s nástrojem pro profesionální analýzu dat LISSA. Do soutěže „Hrdinové AI“ mohly firmy přihlásit svá řešení založená na AI a ty nejlepší pak získaly expertní, technologickou i marketingovou podporu pro jejich další rozvoj. Čtěte více