Divize Azlan změnila logo

12. 5. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Divize Azlan společnosti Tech Data Corporation změnila své logo a více se přihlásila ke své mateřské firmě. Pod novým logem a svěžím designem nových webových stránek bude vystupovat také český Azlan, který je součástí Tech Data Distribution.

Podle zástupců divize je cílem změny zdůraznění jedinečné přidané hodnoty, kterou Azlan poskytuje, a finanční stability firmy Tech Data jako předního distributora IT produktů s více než 100 000 zákazníky ve stovce zemí světa. Nové logo využívá iniciály společnosti Tech Data (TD), díky čemu se Azlan graficky propojuje se všemi aktivitami firmy po celém světě. Zároveň si ale na tiskovinách a webových stránkách ve formě vodoznaku umístěného těsně u nového loga ponechává původní motiv lva, který symbolizuje kombinaci vášně a zkušeností, tedy hodnot, které si divize Azlan chce i nadále ctít.
Nové grafické prvky se přenesou také do zmodernizovaných internetových stránek divize Azlan, které mají ambici sloužit jako ještě lepší platforma pro podporu obchodních partnerů divize.
Divize Azlan společnosti Tech Data Distribution v současné době zajišťuje v České republice a na Slovensku distribuci produktové řady Cisco, síťových produktů, kabeláží, serverů a produktů IT bezpečnosti mnoha známých značek.