Dell už i v ČR uvedl nástroj pro tvorbu podnikového řešení na míru

3. 3. 2014. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Dell)
Česká republika se stala další zemí, kde Dell spustil online nástroj Online Solutions Configurator pro konfiguraci síťových řešení. Díky tomu Dell svým partnerům dává možnost připravit individuální nabídky na míru.

Dell Online Solutions Configurator umožňuje partnerům vytvořit pro jejich zákazníky komplexní podnikové řešení snadným způsobem.

Nástroj v sobě integruje i registraci nabídek. Kromě možnosti vytvářet řešení na míru podle konkrétních potřeb zákazníka nabízí Dell Online Solutions Configurator soubor přednastavených řešení a výuková videa jako další užitečný nástroj programu PartnerDirect.

Nástroj se věnuje prodejní podpoře celé produktové skupiny Dell Enterprise Solutions včetně úložišť, serverů, sítí a nabídky konvergované infrastruktury. Partnerům tak umožnuje spolupracovat s odborníky na řešení Dell Enterprise a samostatně vytvořit pro zákazníky kompletní nabídku.

„Jsme potěšeni, že se připojujeme k zemím, kde můžeme prostřednictvím služby Online Solutions Configurator poskytnout všem našim partnerům rychlou a efektivní možnost, jak nabízet komplexní řešení a nabídky Dellu jejich zákazníkům,“ uvedl Stanislav Hájek, channel marketing manager z české pobočky společnosti Dell.

Dell Online Solutions Configurator najdete na partnerském portálu.

Podobné články

Petr Ondráš, manažer komerční divize společnosti ASUS pro ČR a SR

Petr Ondráš: ASUS je značka, která chce s partnery skutečně růst

29. 9. 2025. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
ASUS už dávno není jen značka pro koncové uživatele – podle Petra Ondráše, šéfa komerční divize společnosti ASUS pro Českou republiku a Slovensko, dnes společnost nabízí kompletní portfolio pro školy, firmy i veřejnou správu a otevírá resellerům nové příležitosti v éře AI a digitalizace. V rozhovoru Petr Ondráš prozradil více o trendech i o výhodách partnerské spolupráce. Čtěte více

Tři čtvrtiny partnerů považují AI za klíčovou technologii

7. 10. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD SYNNEX)
Tři čtvrtiny partnerů považují dle průzkumu společnosti TD SYNNEX umělou inteligenci za klíčovou technologii pro svoji budoucnost. AI se tak stává nezbytnou pro úspěch mezi konkurencí a zároveň katalyzátorem pro vznik nových inovativních produktů a služeb. Čtěte více

TD SYNNEX otevře Destination AI laby i pro partnery z Česka

13. 8. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD SYNNEX)
Společnost TD SYNNEX letos v Evropě otevře tři specializované Destination AI laboratoře. Ve spolupráci s firmami Dell a NVIDIA umožní partnerům přístup k nejmodernějším AI technologiím. První dvě laboratoře budou od podzimu dostupné ve Francii a také v německém Mnichově. Koncem roku TD SYNNEX otevře také AI lab v Londýně. Čtěte více

HP ocenilo servisní partnery. Kvalitní podpora zůstává základem zákaznické zkušenosti

22. 7. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
V době, kdy se technologie a zákaznická očekávání rychle vyvíjejí, je spolehlivý servis důležitější než kdy dřív. Společnost HP Inc. Česká republika proto i letos ocenila nejlepší servisní partnery, kteří dlouhodobě zajišťují špičkovou zákaznickou péči v souladu s vysokými standardy značky HP. Ocenění Customer Service Excellence 2025 putuje pěti vybraným firmám z ČR. Čtěte více