Dell uvedl na trh novou generaci pracovních notebooků Latitude

15. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell EMC)
Desátá generace firemních notebooků řady Latitude společnosti Dell Technologies je nyní elegantnější, kompaktnější a díky menším rozměrům snáze přenosná. Počítače byly od základů přepracovány tak, aby vyhověly potřebám vyvíjející se pracovní síly.

Nové, stylovější notebooky Latitude nabízejí možnost vybavení procesory IntelCore vPro 8. generace a řešením IntelWi-Fi 6 (Gig+) poskytujícím rychlejší připojení. Počítače jsou tak vhodné pro vzdálené pracovníky, pracovníky, kteří se neustále pohybují mezi různými pracovišti, i specialisty na cestách.

Řada Latitude 7000

Modely řady Latitude 7000 ve 13" a 14" provedení jsou opatřeny novým odolným pláštěm ze strojově obrobeného hliníku nebo materiálů s uhlíkovými vlákny a konstrukcí se závěsem s proměnným momentem, která usnadňuje otevírání antireflexního displeje s tenkými rámečky jedním prstem. Inovativní digitální technologie SafeScreen je navržena tak, aby minimalizovala odběr proudu z baterie a zužovala zorné pole obrazovky z důvodu zabezpečení při práci na veřejně dostupném místě.

Portfolio zahrnuje také model Latitude 7200 2-in-1 s tenčím a lehčím provedením, povrchovou úpravou z broušeného eloxovaného hliníku a podsvětlenou klávesnicí. Toto 12" zařízení, jehož servisní údržbu obstará v plném rozsahu oddělení IT, je nejlépe zabezpečeným, nejsnáze spravovatelným a funkcemi nejvíce vybaveným modelem Latitude s odnímatelnou klávesnicí, stejně jako nejmenším zařízením společnosti Dell pro ty, kteří upřednostňují přenosnost v režimu tabletu.

Všechny notebooky mohou být vybaveny až 32GB pamětí a u vybraných konfigurací mohou nabídnout až 20 hodin provozu, což je až o 25 % více než u předchozí generace. Pro mobilní profesionály řada Latitude 7000 nabízí také první modem 4x4 CAT16 LTE pro rychlejší připojení na cestách.

Řada Latitude 5000

Firemní notebooky nabízející řadu funkcí a široké možnosti konfigurace. Díky 13", 14" nebo 15" provedení v novém plášti zesíleném uhlíkovými vlákny a době provozu až 20 hodin umožňuje řada Latitude 5000 uživatelům soustředit se bez přerušení na práci. Konfigurace s displejem s tenkými rámečky, rozlišením HD nebo Full HD či dotykovou obrazovkou a procesory Intel Core 8. generace s volitelnou diskrétní grafikou zvládnou i ty nejnáročnější úlohy.

Kromě toho společnost Dell Technologies představila model Latitude 5300 2-in-1, nejmenší 13" zařízení 2v1 podnikové třídy na světě pro běžné použití. Notebook Latitude 5300, jehož hmotnost začíná na 1,43 kg, je vybaven přizpůsobitelným závěsem s rozsahem 360°, displejem s odolnou dotykovou obrazovkou Corning Gorilla Glass Full HD s antireflexní povrchovou vrstvou pro snazší čitelnost. Zařízení lze nakonfigurovat s pamětí až 32 GB a úložištěm až 1 TB.

Řada Latitude 3000

Nová řada Latitude 3000 nastavuje standard pro základní firemní notebooky s vlastnostmi podnikové třídy pro zajištění základní produktivity, a přesto zůstává dostupná pro všechny zákazníky. Notebooky, které mají nyní ještě menší půdorys a aktualizovaný vzhled, jsou dostupné ve 13", 14" a 15" provedení.

Štítky: 
Notebooky, Dell EMC

Podobné články

dynabook přebírá záruční i pozáruční servis notebooků Toshiba

23. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: dynabook)
Společnost dynabook přebírá v souvislosti s rebrandingem firmy Toshiba Client Solutions Europe veškeré závazky vůči zákazníkům související s vlastnictvím a používáním notebooků Toshiba, včetně garance mimořádných záruk, jako například Záruka spolehlivosti. První notebooky značky dynabook budou na evropském trhu představeny během letošního roku. Čtěte více

HP představilo první herní notebook se dvěma displeji a další novinky

21. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP na herním festivalu HP Gaming Festival v Pekingu odhalila svoje výkonné novinky řady OMEN, které opět posunují herní zážitek na novou úroveň. Novinky zaujmou nejen nejmodernějšími zobrazovacími technologiemi. Čtěte více

Lenovo představilo značku ThinkBook. Pojme modely pro malé a střední podniky

16. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Lenovo na technologickém veletrhu Accelerate 2019 představilo novou podznačku ThinkBook určenou malým a středním podnikům. Jde o novou řadu ultratenkých notebooků s Windows 10, které se snadno přenáší a mají přívětivé uživatelské rozhraní. Čtěte více

Fujitsu uvedlo na trh nejlehčí konvertibilní byznys notebook na světě

13. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Fujitsu)
Společnost Fujitsu představila nejlehčí firemní konvertibilní PC na světě – LIFEBOOK U939X s integrovanou přihrádkou pro digitální pero s indukčním nabíjením. Tenký model U939X je rychlý a výkonný jako klasický notebook, po překlopení displeje se však dá používat jako tablet se systémem Windows. Počítač s hmotností 1 015 gramů přitom umožňuje náročným firemním uživatelům nahradit běžný notebook a tablet jediným zařízením typu 2 v 1. Čtěte více