Dell uvedl na trh novou generaci pracovních notebooků Latitude

15. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell EMC)
Desátá generace firemních notebooků řady Latitude společnosti Dell Technologies je nyní elegantnější, kompaktnější a díky menším rozměrům snáze přenosná. Počítače byly od základů přepracovány tak, aby vyhověly potřebám vyvíjející se pracovní síly.

Nové, stylovější notebooky Latitude nabízejí možnost vybavení procesory IntelCore vPro 8. generace a řešením IntelWi-Fi 6 (Gig+) poskytujícím rychlejší připojení. Počítače jsou tak vhodné pro vzdálené pracovníky, pracovníky, kteří se neustále pohybují mezi různými pracovišti, i specialisty na cestách.

Řada Latitude 7000

Modely řady Latitude 7000 ve 13" a 14" provedení jsou opatřeny novým odolným pláštěm ze strojově obrobeného hliníku nebo materiálů s uhlíkovými vlákny a konstrukcí se závěsem s proměnným momentem, která usnadňuje otevírání antireflexního displeje s tenkými rámečky jedním prstem. Inovativní digitální technologie SafeScreen je navržena tak, aby minimalizovala odběr proudu z baterie a zužovala zorné pole obrazovky z důvodu zabezpečení při práci na veřejně dostupném místě.

Portfolio zahrnuje také model Latitude 7200 2-in-1 s tenčím a lehčím provedením, povrchovou úpravou z broušeného eloxovaného hliníku a podsvětlenou klávesnicí. Toto 12" zařízení, jehož servisní údržbu obstará v plném rozsahu oddělení IT, je nejlépe zabezpečeným, nejsnáze spravovatelným a funkcemi nejvíce vybaveným modelem Latitude s odnímatelnou klávesnicí, stejně jako nejmenším zařízením společnosti Dell pro ty, kteří upřednostňují přenosnost v režimu tabletu.

Všechny notebooky mohou být vybaveny až 32GB pamětí a u vybraných konfigurací mohou nabídnout až 20 hodin provozu, což je až o 25 % více než u předchozí generace. Pro mobilní profesionály řada Latitude 7000 nabízí také první modem 4x4 CAT16 LTE pro rychlejší připojení na cestách.

Řada Latitude 5000

Firemní notebooky nabízející řadu funkcí a široké možnosti konfigurace. Díky 13", 14" nebo 15" provedení v novém plášti zesíleném uhlíkovými vlákny a době provozu až 20 hodin umožňuje řada Latitude 5000 uživatelům soustředit se bez přerušení na práci. Konfigurace s displejem s tenkými rámečky, rozlišením HD nebo Full HD či dotykovou obrazovkou a procesory Intel Core 8. generace s volitelnou diskrétní grafikou zvládnou i ty nejnáročnější úlohy.

Kromě toho společnost Dell Technologies představila model Latitude 5300 2-in-1, nejmenší 13" zařízení 2v1 podnikové třídy na světě pro běžné použití. Notebook Latitude 5300, jehož hmotnost začíná na 1,43 kg, je vybaven přizpůsobitelným závěsem s rozsahem 360°, displejem s odolnou dotykovou obrazovkou Corning Gorilla Glass Full HD s antireflexní povrchovou vrstvou pro snazší čitelnost. Zařízení lze nakonfigurovat s pamětí až 32 GB a úložištěm až 1 TB.

Řada Latitude 3000

Nová řada Latitude 3000 nastavuje standard pro základní firemní notebooky s vlastnostmi podnikové třídy pro zajištění základní produktivity, a přesto zůstává dostupná pro všechny zákazníky. Notebooky, které mají nyní ještě menší půdorys a aktualizovaný vzhled, jsou dostupné ve 13", 14" a 15" provedení.

Štítky: 
Notebooky, Dell EMC

Podobné články

Dynabook: notebook Tecra X50-F

21. 9. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dynabook)
Společnost Dynabook představila lehký a odolný profesionální notebook Tecra X50-F navržený pro éru mobilní práce. Počítač s hmotností 1,36 kg a výdrží na baterie až 17 hodin nabízí 15,6" LCD displej a obejde se bez jakýchkoli kompromisů v provedení, výkonu nebo spolehlivosti na cestách. Čtěte více

Panasonic: odolný notebook Toughbook 55

15. 9. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Panasonic)
Panasonic představil odolné flexibilní zařízení Toughbook 55, které umožňuje za chodu měnit jeho funkce pomocí univerzální šachty. Doplnit tak lze například čtečku čipových karet, další úložiště či čtečku otisku prstu. Panasonic tím nastavuje nový standard pro odolnou výpočetní techniku. Vůbec poprvé si totiž budou uživatelé moci přizpůsobit své zařízení pro různé úkoly přímo v terénu. Čtěte více

ASUS: notebook ZenBook Pro Duo (UX581)

31. 8. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Asus)
ASUS uvedl na český trh unikátní notebook se dvěma displeji ZenBook Pro Duo (UX581). Hlavní 15,6palcový dotykový panel doplňuje sekundární 14palcový zobrazovač ScreenPad Plus, který svými možnostmi zvyšuje produktivitu a usnadňuje multitasking. Možnosti druhého displeje rozšiřuje software ScreenXpert s řadou aplikací a nástrojů. Čtěte více

ASUS nabízí prodlouženou tříletou záruku na notebooky s Windows 10 Pro

26. 8. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Asus)
Standardní dvouletou záruku si mohou bezplatně o další rok prodloužit zákazníci, kteří v období od 1. června do 31. prosince 2019 zakoupí u českých prodejců nový notebook ASUS s operačním systémem Windows 10 Pro a poté se registrují na webu pomocí jednoduchého formuláře. Čtěte více