Dell uvedl na trh nové modely extrémně odolných notebooků

31. 10. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell EMC)
Modelová řada Rugged je konstruována, navržena a testovaná pro nasazení v nejtěžších podmínkách a prostředích. Společnost Dell ji právě v těchto dnech rozšířila o modely Latitude 7424 Rugged Extreme a Latitude 5424 a 5420 Rugged, které opět posouvají její možnosti.

Odolnost proti tvrdým dopadům a otřesům je pouze základním předpokladem. Zákazníci však od moderních počítačů očekávají i další vlastnosti, jako je pohodlná obsluha a zejména bezproblémová čitelnost obrazovky za všech okolností, v interiéru i exteriéru, čemuž nově napomáhají displeje se svítivostí až 1 000 nitů a rozšířeným barevným gamutem.

Zákazníci se mohou těšit na nejnovější čtyřjádrové procesory Intel, grafické čipy AMD pro pracovní stanice, vysokokapacitní úložiště nebo přepracované chlazení. Nové počítače jsou k dispozici rovněž s LTE připojením. S novou generací notebooků mohou zákazníci pracovat déle než 14 hodin bez přerušení díky dvěma za chodu vyměnitelným bateriím s kombinovaným nabíjením.

Uživatelům, kteří ocení lepší přenositelnost, přijde vhod model Dell Latitude 5420 Rugged, který je ve srovnání s předchůdci o 22 % lehčí a tenčí. Ve všech nových modelech uživatelé získají také vylepšenou bezpečnost a možnost přihlašování díky funkci rozpoznávání obličeje „Windows Hello“. Modely 7424 a 5424 nabízejí volitelnou optickou mechaniku Blu-ray.

Specializovaná řada odolných notebooků je na našem trhu dostupná v síti partnerů Dell EMC orientujících se na průmyslový a stavební sektor.

Odolné počítače Dell si u nás našli své uživatele například ve výrobních provozech, v energetickém sektoru, u geodetů či pracovníků v lesnickém hospodářství. Starší generace jsou známé rovněž u složek záchranného systému a také u složek policie a armády.

Dell k těmto zařízením nabízí servisní zajištění v místě jeho používání do druhého pracovního dne na stejné úrovni jako u jiných běžných firemních PC značky Dell.

Štítky: 

Podobné články

Apple vylepšil (a zlevnil) iPAD Pro a MacBook Air

19. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Apple)
Apple, tentokrát kvůli nepříznivým okolnostem bez větší slávy, vypustil do světa inovované varianty dvou svých produktů. U tabletů iPAD Pro se zákazníci mohou těšit třeba na výkonnější čipset, lepší displej, dvojici fotoaparátů, LiDAR nebo klávesnicový kryt s trackpadem. MacBooky Air zaujmou hlavně vyšším výkonem a lepší klávesnicí. Čtěte více

Lenovo: notebooky ThinkPad T495/T495s

8. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Nové manažerské notebooky Lenovo přinášejí léty prověřenou konstrukci. Díky kompaktnímu provedení, nízké hmotnosti a 14" obrazovce jsou vhodným společníkem pro práci na cestách. Nejnovější komponenty od AMD přinášejí kromě vysokého výpočetního i grafického výkonu také podporu korporátních funkcí včetně možnosti pokročilé vzdálené správy. Čtěte více

Dynabook: notebook Satellite Pro L50-G

7. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: dynabook)
Společnost Dynabook představila nový model notebooku Satellite Pro L50-G s grafickou kartou NVIDIA GeForce MX250. Vestavěná GPU umožní uživatelům využít vyšší výkon aplikací doma, v kanceláři i na cestách. Grafická karta se 2 GB paměti GDDR5 zajišťuje plynulejší videokonference, přehrávání médií nebo úpravu fotografií a vizuálů. Čtěte více

Vylepšené portfolio ThinkPadů přináší větší výběr konfigurací

3. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Společnost Lenovo představila novinky v portfoliu produktů řady Thinkpad. Široká nabídka nových modelů z řady T, X a L přináší spojení kvalitního zpracování, designu a moderních IT řešení s chytrými funkcemi. Počítače pohánějí procesory 10. generace Intel Core vPro nebo nová generace procesorů AMD Ryzen 4000 Pro Mobile. Čtěte více