Dell uvedl na trh nové modely extrémně odolných notebooků

31. 10. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell EMC)
Modelová řada Rugged je konstruována, navržena a testovaná pro nasazení v nejtěžších podmínkách a prostředích. Společnost Dell ji právě v těchto dnech rozšířila o modely Latitude 7424 Rugged Extreme a Latitude 5424 a 5420 Rugged, které opět posouvají její možnosti.

Odolnost proti tvrdým dopadům a otřesům je pouze základním předpokladem. Zákazníci však od moderních počítačů očekávají i další vlastnosti, jako je pohodlná obsluha a zejména bezproblémová čitelnost obrazovky za všech okolností, v interiéru i exteriéru, čemuž nově napomáhají displeje se svítivostí až 1 000 nitů a rozšířeným barevným gamutem.

Zákazníci se mohou těšit na nejnovější čtyřjádrové procesory Intel, grafické čipy AMD pro pracovní stanice, vysokokapacitní úložiště nebo přepracované chlazení. Nové počítače jsou k dispozici rovněž s LTE připojením. S novou generací notebooků mohou zákazníci pracovat déle než 14 hodin bez přerušení díky dvěma za chodu vyměnitelným bateriím s kombinovaným nabíjením.

Uživatelům, kteří ocení lepší přenositelnost, přijde vhod model Dell Latitude 5420 Rugged, který je ve srovnání s předchůdci o 22 % lehčí a tenčí. Ve všech nových modelech uživatelé získají také vylepšenou bezpečnost a možnost přihlašování díky funkci rozpoznávání obličeje „Windows Hello“. Modely 7424 a 5424 nabízejí volitelnou optickou mechaniku Blu-ray.

Specializovaná řada odolných notebooků je na našem trhu dostupná v síti partnerů Dell EMC orientujících se na průmyslový a stavební sektor.

Odolné počítače Dell si u nás našli své uživatele například ve výrobních provozech, v energetickém sektoru, u geodetů či pracovníků v lesnickém hospodářství. Starší generace jsou známé rovněž u složek záchranného systému a také u složek policie a armády.

Dell k těmto zařízením nabízí servisní zajištění v místě jeho používání do druhého pracovního dne na stejné úrovni jako u jiných běžných firemních PC značky Dell.

Štítky: 

Podobné články

O2 zvýhodňuje tarify pro připojení tabletů a notebooků

6. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: O2)
O2 v posledních měsících zaznamenalo zvýšenou spotřebu dat v přenosných zařízeních díky jejich využití pro práci a výuku z domova. Od července proto výrazně navyšuje data ve vylepšených tarifech O2 Data+ určených pro připojení tabletu nebo notebooku. Do nabídky zároveň zařazuje i neomezený tarif. Čtěte více

Miroslav Hrůza (Asus): Nebojíme se nových věcí

2. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Miroslav Hrůza, channel specialist ve společnosti Asus, nám prozradil, co společnost Asus nabízí svým partnerům i zákazníkům. Více prozradil o novém partnerském programu a taky o tom, proč by měla resellery spolupráce s Asusem zajímat. Čtěte více

Lenovo představilo novinky pro práci i zábavu

30. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Lenovo)
Společnost Lenovo představila zcela novou generaci zařízení napříč produktovými kategoriemi. Těšit se tak můžete na stolní počítače, počítače „vše v jednom“, notebooky i tablety. A rozhodně se máte na co těšit… Čtěte více

Acer představil novou značkou odolných notebooků a tabletů Enduro

25. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acer)
Odolné tablety a notebooky Acer Enduro jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysokou odolnost, snadnou přenositelnost a výkon, jaký vyžadují pracovníci pracující v terénu. Záchranáři a pracovníci průmyslové výroby najdou v modelu Acer Enduro N7 spolehlivého společníka pro svou práci, zatímco pořadatelé akcí a outdooroví nadšenci ocení tenký, lehký, a přitom odolný Enduro N3. Čtěte více