Dell do ČR přináší inovativní způsob financování

11. 7. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell Technologies)
Společnost Dell Technologies v České republice otevírá pobočku své finanční divize Dell Financial Services. Cílem strategické expanze je poskytovat zdejším zákazníkům a partnerům alternativní možnosti financování technologií zahrnující také Dell APEX portfolio.

Nové platební metody umožní partnerům dosáhnout svých cílů digitální transformace díky efektivnějšímu řízení peněžních toků a uchování kapitálu.

„Dell Financial Services jsou přirozeným rozšířením naší strategie, jejímž cílem je stát se předním poskytovatelem nezbytných technologických řešení,“ uvedl Roman Cabálek, generální ředitel společnosti Dell Technologies v České republice. „Reagujeme na poptávku našich zákazníků po širších možnostech, abychom jim umožnili realizovat podnikovou transformaci s pomocí různých konkurenceschopných variant financování. Dell Financial Services disponují specializovanými pracovníky, procesy a nástroji, které tuto přidanou hodnotu zajišťují. A co je nejdůležitější, možnosti financování nabízené Dell Financial Services jsou k dispozici jak přímo, tak prostřednictvím našich distribučních partnerů.“

Vše potřebné pro jednoduché a flexibilní financování na jednom místě

Dell Financial Services nabízí možnosti financování, které zahrnují:

  • Technology Ownership a Software financing umožňující zákazníkům pořídit si technologie a software, které potřebují k rozvoji svého podnikání, a zároveň rozložit náklady na vlastnictví v čase.
  • Řešení Technology Rotation a Dell APEX PC-as-a-Service optimalizující správu životního cyklu hardwaru, takže zákazník může využívat nejnovější technologie na bázi pravidelných plateb a zároveň uvolnit kapitál. Na konci období mají zákazníci možnost vrátit aktiva k repasování nebo recyklaci, čímž podporují cirkulární ekonomiku.
  • Dell APEX Flex on Demand umožňuje platbu dle skutečného využití. Jde o flexibilní model spotřeby, díky kterému mohou zákazníci zvyšovat a snižovat využívané zdroje s platbami odpovídajícími skutečnému využití.

Tyto přizpůsobitelné platební metody jsou propojeny s portfoliem řešení společnosti Dell Technologies – včetně hardwaru, softwaru a služeb. Nové metody pomohou zákazníkům nejen zlepšit jejich obchodní výsledky, ale také strategicky přemýšlet nad investicemi do IT.

Individuálně přizpůsobené finanční strategie pro různé potřeby IT

Díky správě životního cyklu mohou zákazníci efektivně plánovat obnovu technologií dle svých obchodních potřeb. Řešení Technology Rotation jim pomáhá pružně reagovat na nejrůznější situace, jako jsou například sezónní výkyvy v podnikání nebo bezpečnostní problémy, a využívat rychlých technologických inovací. Služba Dell APEX PCaaS zjednodušuje nasazení technologií, umožňuje plánovat náklady a uvolňuje kapitál pro investice do moderních služeb pro zaměstnance. Znamená to, že IT specialisté mohou nasazovat počítače rychleji, s menším úsilím a větší kontrolou, což zajišťuje produktivitu zaměstnanců, dostupnost nejnovějších zařízení a technologií a potřebné zabezpečení.

Alternativně mohou zákazníci platit za technologii na základě skutečné spotřeby. Dell APEX Flex On Demand zjednodušuje a modernizuje využití technologií prostřednictvím flexibilního modelu spotřeby. Zahrnuje technologie on-premise, ovšem s flexibilitou a škálovatelností cloudu. To znamená, že zákazníci mohou snižovat nebo zvyšovat využívanou kapacitu podle aktuální potřeby, růst svým vlastním tempem a přizpůsobit spotřebu svému rozpočtu.

Celosvětově spravuje společnost Dell Financial Services aktiva ve výši přesahující 12 miliard USD a poskytuje podporu zákazníkům a partnerům společnosti Dell Technologies ve více než 50 zemích. Poskytuje komplexní platební a spotřební řešení v ekosystému Dell Technologies, obchodních partnerů a distributorů ve více než 50 zemích a ročně financuje projekty v objemu přes devět miliard USD.

Dostupnost

Finanční služby společnosti Dell a plné spektrum možností přímého financování budou v České republice k dispozici od 3. července 2023.

Profilová karta firmy

Dell Technologies

Dell Technologies

Již více než 28 let poskytuje společnost Dell státům, komunitám, zákazníkům a uživatelům kdekoli na světě možnost využívat technologii, která splní jejich sny. Zákazníci věří, že jim zajistíme technologická řešení, s jejichž pomocí toho více udělají i zvládnou – přitom nezáleží na tom, zda u nich doma, v práci, ve škole nebo kdekoli jinde.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

HP oceňuje svojich servisných partnerov na Slovensku

18. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Spoločnosť HP Slovensko ocenila svojich servisných partnerov v prvém ročníku Customer Service Excelence 2024. Ohodnotila tak vysokú kvalitu služieb, ktoré jej autorizovaní servisní partneri poskytujú zákazníkom. V roku 2024 sa na Slovensku medzi vybraných ocenených dostala firma Aricoma Systems. Čtěte více

ATC rozšiřuje spolupráci s HPE

17. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers rozšiřuje spolupráci s HPE v oblasti poskytování služeb českým partnerům. Kromě osvědčené nabídky formou předpřipravených službových balíčků HPE Service Pack nyní ATC přichází s možností nabídnout také individuální servisní smlouvy šité na míru potřebám jednotlivých zákazníků. Čtěte více

Schneider Electric reaguje otevírá novou chytrou továrnu v Maďarsku

13. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Společnost Schneider Electric v reakci na zvýšení poptávky po zakázkové výrobě otevřela v Maďarsku novou chytrou továrnu, jejíž výstavbu zahájila vloni v březnu. Výrobní závod, situovaný v obci Dunavecse, se zaměří na výrobu ekologických rozvaděčů vysokého napětí a zaměstná přibližně 500 lidí. Až 90 % zde vyrobených zakázkových produktů bude exportováno do Evropy. Čtěte více

Cisco vyčlenilo miliardu dolarů na investice do AI

12. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco systems)
Společnosti Cisco spustila fond v hodnotě jedné miliardy dolarů, který bude investovat do startupů v oblasti umělé inteligence. Vytvoření fondu je odrazem strategie Cisco rozvíjet generativní AI a strojové učení a integrovat AI do celého produktového portfolia. Čtěte více