Datacomp v Bratislave otvoril HP showroom

22. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Slovenskí zákazníci odteraz budú mať príležitosť vidieť a vyskúšať si najnovšie produkty spoločnosti HP na jednom mieste. Vo štvrtok 22. februára 2024 totiž oficiálne otvorí prvý značkový showroom HP v Slovenskej republike.
Foto: Datacomp

Vystavená v ňom bude kompletná ponuka notebookov značky HP, ale aj portfólo atramentových a laserových tlačiarnú či príslušenstva. V tejto sekcii nebudú chýbať ani produkty POLY a gamingovej značky HyperX, ktorá sa nedávno stala súčasťou rodiny HP.  

Showroom HP od februára zákazníci nájdu v priestoroch predajne Datacomp na Jarabinkovej 8G v Bratislave, ktorá má celkovú rozlohu až sa nachádza 1 300 m2 a poskytuje aj služby autorizovaného servisu.

Prvé týždne s výraznou zľavou až 30 % na produkty HP

Pri príležitosti Grand Openingu prvého oficiálneho showroomu HP na Slovensku, si spoločnosť HP a Datacomp pripravili výrazné zľavy na viaceré produkty. Od 23. februára do 1. marca 2024 bude možné využiť exkluzívne zľavy na vybrané modely herných notebookov Victus by HP, rovnako ako aj na pracovné notebooky HP 250 G8 a HP ProBook 450 G10.

K nim počas prvých dní pribudnú aj 30 % zľavy na príslušenstvo a 20 % zľavy na monitory od spoločnosti HP.

Na štvrtok 22. februára 2024 je naplánovaný oficiálny Grand Opening slovenského showroomu určený pre firemnú klientelu HP. Prebiehať bude za účasti zástupcov spoločnosti HP a zástupcu spoločnosti AMD Tomasza Wnukowskiho. O deň neskôr už bude možné využiť zľavy určené pre koncových zákazníkov.

V bratislavskom showroome HP zákazníci nájdu:

 • prenosný all-in-one PC HP Envy Move 24;
 • nový zakrivený 44,5-palcový monitor HP E45c G5 Curve;
 • gamingový notebook HP OMEN Transcend 16;
 • viacero komerčných notebookov rady EliteBook;
 • pracovné stanice HP ZBook s procesormi AMD;
 • herný kútik s produktami HP OMEN, Victus by HP a herným príslušenstvom HyperX.

Zoznam vystavených tlačiarní HP:

 • HP Smart Tank 580;
 • HP Smart Tank 515;
 • HP LaserJet Tank 2604dw;
 • HP Smart Tank 720;
 • HP Color Laser 178nw;
 • HP LaserJet Pro 4002dw;
 • Mobilná tlačiareň HP Officejet 200;
 • HP LaserJet Pro 4102dw;
 • Mobilná multifunkčná tlačiareň HP Officejet 250.

Profilová karta firmy

HP Inc.

HP Inc.

Naší vizí je vytvořit technologii, která každému změní život k lepšímu – každému člověku, každé organizaci a každé komunitě na celém světě – a to kdekoli. To nás motivuje a inspiruje dělat to, co děláme. A vyrábět to, co vyrábíme. Objevovat a znovuobjevovat. Vytvářet technologie, které ohromují. Nepřestáváme jít energicky za svým, protože ani vy nepřestáváte. Také znovuobjevujete způsob, jakým pracujete. Jakým si hrajete. Jakým žijete. Díky našim technologiím znovuobjevíte svět.

To je naše poslání. To je společnost HP v novém kabátě.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Electro World se mění na DATART

23. 7. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Datart)
Po schválení spojení zlínské skupiny HP TRONIC (DATART) a NAY (Electro World) soutěžními úřady v České republice i na Slovensku začíná plánovaná integrace. Prodejny v České republice budou postupně sjednoceny pod značku DATART, na Slovensku pod značku NAY. Aktuálně probíhá komunikace změn směrem k zákazníkům. Čtěte více

Manažeři věří, že AI bude důležitá pro plnění cílů udržitelnosti i sociální odpovědnosti

12. 7. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Studie HP provedená společně s Oxford Economics mezi manažery a vládními úředníky v deseti zemích zjistila, že 3 ze 4 vedoucích pracovníků věří, že technologie jsou klíčem k rozšíření ekonomických příležitostí (76 %) a že umělá inteligence pomůže dosáhnout pokroku při plnění cílů udržitelnosti a sociálního dopadu (76 %). Čtěte více

HONOR 200 Pro obsadil přední místo v žebříčku DXOMARK

9. 7. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Honor)
HONOR 200 Pro se umístil na předním místě v žebříčku high-end smartphonů DXOMARK a potvrdil tak závazek společnosti HONOR přinášet inovace zaměřené na člověka. HONOR 200 Pro také obdržel ocenění Gold Display Label a Eye Comfort Label za vynikající kvalitu displeje a funkce pro pohodlí očí. Čtěte více

ESET v ČR dále roste, potvrdil se zájem o cloudová řešení i profesionální bezpečnostní služby

3. 7. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ESET)
Česká pobočka ESETu zveřejnila své finanční výsledky za loňský rok. Kompletní výnosy dosáhly hodnoty 564,2 milionu korun. Společnost během loňského roku představila významné změny a inovace ve své nabídce kyberbezpečnostních řešení a dosažený výsledek potvrdil dlouhodobá očekávání, a to především v případě firemních zákazníků. Čtěte více