Cooler Master představil ATX skříň TD500 MAX

3. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cooler Master)
Počítačová skříň Cooler Master TD500 MAX, která byla navržena tak, aby uspokojila požadavky nejnáročnějších nadšenců do stavby počítačů, integruje výjimečný systém chlazení, výkonné napájení i další uživatelsky přívětivé funkce a vlastnosti.

Středobodem Cooler Master TD500 MAX je komplexní řešení chlazení, které zahrnuje také předinstalovaný AIO chladič ML360 Atmos ve verzi MAX s 360 × 38mm radiátorem, zajišťujícím optimální chladicí výkon i v náročných podmínkách. Efektivitu průtoku vzduchu radiátorem umocňují tři 120mm ventilátory Mobius 120P ARGB.

Součástí skříně je také napájení reprezentované zdrojem GXII Gold 850W ATX 3.0 ve verzi MAX.

Skříň je dále vybavena extra vyvedenými konektory, které zjednodušují proces sestavování a dále vylepšují celkový cable management. K dispozici je také speciální skryté, ale ihned přístupné úložiště na šroubky.

Hlavními vlastnostmi a výhodami modelu TD500 MAX jsou:

  • AIO chlazení – Cooler Master ML360 Atmos s 360 × 38mm radiátorem a třemi ventilátory Mobius 120P dokáží uchladit i ty nejnovější procesory.
  • Napájení – Předinstalovaný zdroj GXII Gold 850W ATX 3.0 je připravený napájet i výkonnou sestavu. Nabízí také dva předpřipravené konektory vyvedené k základní desce a procesoru.
  • Inovativní úložiště na šroubky – Pod krytem zdroje se nachází praktický, ihned dostupný prostor pro úschovu šroubků.
  • Podpora ATX 3.0 – Počítačová skříň je kompatibilní s nejnovějšími grafickými kartami a procesory.
  • Patentované dedikované napájecí konektory – Pro usnadnění instalace a správu kabelů byly při vývoji integrovány vlastní napájecí konektory.
  • Exkluzivní barevné provedení – v šedé barvě.

Nová počítačová skříň je jedinečnou kombinací funkčnosti a designu pro maximálně pozitivní uživatelský zážitek při stavbě i následném používání počítače.

Cooler Master TD500 MAX bude lokálně dostupná na konci dubna 2024 za očekávanou koncovou cenu 10 490 Kč v Česku a 409 eur na Slovensku.

Štítky: 

Podobné články

Cooler Master představil všestrannou počítačovou skříň MasterBox 600

7. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cooler Master)
Společnost Cooler Master uvedla na trh MasterBox 600. Skříň je k dispozici v elegantním černém a čistém bílém provedení a slibuje inovativní přístup k počítačovým sestavám. Čtěte více

Cooler Master představil netradiční počítačovou skříň Ncore 100 Max

25. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cooler Master)
Společnost Cooler Master uvedla na trh mini-ITX skříň Ncore 100 Max. Kompaktní novinka navzdory svému provedení pojme i rozměrné grafické karty a kromě designu zaujme i řadou dalších funkcí a vlastností včetně vlastního vodního chlazení. Čtěte více
Cooler Master MasterBox 600

CES 2024: Novinky z oblasti komponentů

22. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Další hojně zastoupenou oblastí jsou na veletrhu CES také počítačové komponenty. Nechybělo tady ani dominantní trio ve složení AMD, Intel a Nvidia, kteří zde představili nové grafické čipy a procesory. Co nabídnout však měly i desítky dalších dodavatelů, jejichž novinky také neujdou naší pozornosti. Čtěte více

EVOLVEO: herní skříně Ptero Q2

24. 12. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Evolveo)
Novinkou mezi produkty značky EVOLVEO je řada ATX počítačových skříní EVOLVEO Ptero Q2. Součástí balení jsou dva přední panely, které lze snadno měnit. Zákazníci mají na výběr mezi panelem s mřížkou nebo tvrzeným sklem. Model Ptero Q2+ je dodáván také se čtyřmi ventilátory s ARGB podsvícením. Čtěte více