AT Computers posiluje v commercial a enterprise segmentu

27. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers již několikátým rokem výrazně posiluje v oblasti commercial a enterprise segmentu. Její reselleři mají silnou poradenskou oporu v osmi specializovaných týmech.

Těchto osm týmů se specializuje na poradenství a návrhy řešení v oblastech jako jsou virtualizace, servery, storage, cloudové služby a řešení, smart signage, IP security, Cisco, EET či unified communication. Meziročně ATC velmi posílilo v enterprise segmentu – v oblastech serverů a storage řešení to bylo o 35 %.

Důležitým bodem podpory resellerů v této oblasti je také sofistikované řešení Astra – systém ATC pro prodej softwaru jako služby na stránkách https://astra.cloudservices4u.cz/. Ten je vhodný pro resellery, kterým pomáhá evidovat jejich pravidelné platby (měsíční, kvartální, roční) a zprostředkovává totéž i pro jejich koncové uživatele. Systém resellerům umožňuje prodej, evidenci, fakturaci a upozorní je na končící licence.

To, že je ATC v této oblasti silným hráčem s velkým důrazem na podporu resellerů, dokládá i silná účast na ATC Cloud Enterprise RoadShow 2019, která proběhla ve třech českých městech koncem ledna a které se zúčastnilo 192 unikátních resellerů.

ATC upevňuje svou pozici největšího distributora ICT techniky v ČR a na SK i díky celé řadě ocenění od výrobců a dodavatelů, např. ocenění Canon „Nejlepší distributor office hardwaru za rok 2018“, ocenění AMD „Executive Elite Partner 2018 pro CE“ nebo ocenění „Akasa Premier Distributor 2018“. Pravidelně se také umisťuje na předních příčkách anket o nejlepšího distributora roku.

Štítky: 
AT Computers