ATC nabízí software jako službu

7. 11. 2018. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers spustila systém ASTRA, který resellerům umožní věnovat se obchodu a ostatní vyřeší za ně. Jde o řešení vhodné pro resellery, kteří prodávají či chtějí nabízet software jako službu a fakturovat ji měsíčně či ročně, a zároveň nechtějí evidovat informace ručně.

Systém, dostupný na stránkách https://astra.cloudservices4u.cz/, umožňuje prodej, evidenci, upozorňování na končící licence a fakturaci. Minulostí je tedy doba ručního hlídání, komu jste prodali.

ASTRA aktuálně zahrnuje kancelářské balíky Acronis, Microsoft Office 365, Dynamics CRM, Microsoft Exchange nebo licence Kaspersky Lab. Aktuálně je na webu přes tisíc produktů. Do následujícího jara ATC plánuje navýšení na 2 000 produktů.

„Systém ASTRA je pro každého resellera, který chce zůstat v kontaktu se zákazníkem, chce mu nabízet software a nechce ručně evidovat nezbytné informace. Prodej softwaru nikdy nebyl jednodušší, tak nezůstaňte pozadu a uhlídejte svůj profit,“ vzkázal resellerům Petr Vaněk, obchodní ředitel ATC.

Mimo řešení ASTRA nabízí ATC elektronické licence (ESD) pro více než 2 500 her. Jde o 1 500 licencí pro PC a 1 000 pro konzole (Playstation, Xbox). Všechny licence může mít zákazník na svém e-shopu či k dispozici na prodejně.

Martin Wanke, marketingový ředitel ATC, doplnil: „Pokud má reseller zájem o bezrizikový prodej tisíců her, není nic jednoduššího. Stačí se obrátit na obchodníka ATC. Velmi žádané jsou např. dárkové certifikáty a vouchery pro rodiče, kteří tak darují hru (licenci) až dle výběru dětí. Forma prodeje softwaru se zásadně změnila. Nezaspěte dobu, neopouštějte byznys prodeje softwaru!“

Jako cloud specialista u ATC působí Václav Bezruč (bezruc@atcomp.cz).

Jako specialista na ESD hry u ATC působí Kristýna Hlavicová (hlavicova@atcomp.cz).

Štítky: