City Self-Storage deset let na trhu

23. 5. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: City Self-Storage )
Společnost City Self-Storage zabývající se samoskladováním letos oslaví desáté výročí od otevření první pobočky v ČR. Pronajímání skladovacích kójí přitom roste.

V loňském roce zaznamenala společnost nárůst v celkovém počtu pronajatých kójí o 23 % a celkové množství pronajatých m2 vzrostlo o 13 %. City Self-Storage vlastní v Praze tři sklady o velikosti více než 10 tisíc m2.

Společnost City Self-Storage zaznamenala v minulém roce růst tržeb o 6,1 % navzdory všeobecnému útlumu trhu. Ředitelka City Self-Storage Soňa Fialová k tomu říká: „Když se podívám okolo sebe, vidím firmy, které musely v důsledku negativních ekonomických prognóz nadále snižovat provozní náklady. Výsledky City Self-Storage jsou za rok 2011 veskrze pozitivní - nejenže obrat neklesl ani nestagnoval, ale naopak jsme zaznamenali nárůst tržeb o 6,1 %."

Celkové množství pronajatých metrů čtverečních na konci loňského roku bylo 8 361, což je nárůst o 13 %. Analýza výsledků prosperity firmy z roku 2011 také ukázala, že požadavky o skladovací prostory vzrostly o 54 %. V průběhu letošního roku firma uvažuje o rozšíření poboček, v současné době má sklady v Holešovicích, Dejvicích a na Pankráci.

Společnost City Self-Storage nabízí samoskladování pro osobní i komerční účely, velké procento klientů jsou realitní, účetní nebo advokátní kanceláře, které potřebují archiv pro své dokumenty. Mezi současné klienty City Self-Storage patří Lóreal ČR, ČEZ nebo British American Tobbaco.