Canon spustil bezplatnou vzdělávací platformu pro foto nadšence

27. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Canon Connected je bezplatné centrum, jehož cílem je vzdělávat, inspirovat a bavit nadšence do fotografování a natáčení videí. Na platformě budou pravidelně přibývat inspirativní a vzdělávací videa z dílny ambasadorů Canonu a komunity filmařů, odborníků a vlivných umělců z celé Evropy.

Restriktivní opatření zavedená po celém světě v souvislosti s probíhající koronavirovou pandemií představují pro mnoho profesionálních fotografů a filmařů překážku při jejich práci, jelikož nemohou cestovat, nebo dokonce ani vycházet. Canon Connected poskytuje těmto lidem příležitost podělit se o své zkušenosti, znalosti a talent s virtuální komunitou fotografických nadšenců z bezpečí svého domova.

Program Canon Connected nabízí mnoho způsobů, jak vytvářet a sdílet obsah, který vyzývá k zamyšlení a budí emoce. Videa, která pokrývají celou řadu relevantních témat, budou obsahovat tipy, triky a návody pro kohokoli, kdo se chce učit od mistrů svého řemesla, nebo jednoduše vylepšit své fotografické nebo video dovednosti.

Návštěvníci platformy Canon Connected si budou moci vybrat z videí produkovaných některými z nejuznávanějších fotografů a filmových tvůrců na světě, a to včetně fotografa oceněného Pulitzerovou cenou Daniela Ettera či dokumentárního a expedičního fotografa Ully Lohmanna. Odbornice na portréty Wanda Martinová poradí, jak zřídit domácí fotografické studio. Fotograf extrémních sportů Richard Walch nasdílí své vlogovací zkušenosti, zatímco rodinná fotografka Helen Bartlettová poskytne tipy, jak fotografovat neposedné děti.

Ambasadoři společnosti Canon, kteří budou radit prostřednictvím Canon Connected:

  • CENAMI OVĚNČENÉ ZKUŠENOSTI: Daniel Etter – Držitel Pulitzerovy ceny za fotografii prozradí příběhy za některými z jeho nejslavnějších děl.
  • FOCENÍ Z DOMOVA: Ulla Lohmannová – Běžně se věnuje cestování, expedicím a dobrodružnému fotografování. Na Canon Connected nabídne kreativní způsoby zachycení dynamických snímků, které lze pořídit ipři omezených podmínkách.
  • SPORTOVNÍ FOTOGRAFIE V POHODLÍ DOMOVA: Eddie Keogh – S 35letými zkušenostmi z fotografování sportu na nejvyšší úrovni se Eddie podělí o své tipy, jak vzít sportovní fotografii do domu a na zahradu, a nahradit sportovce domácími mazlíčky a fanoušky rodinnými příslušníky.
  • MISTR SVĚTLA: Sanjay Jogia – Fotograf luxusních svateb specializující se na indické svatby nabídne tipy na kreativní využití osvětlení a objasní jeho význam ve fotografii.
  • FREELANCER: Wanda Martinová – Díky zkušenostem s redakční a portrétní fotografií poskytuje pohled na proměnu každého domova ve vzrušující a kreativní fotografický prostor.
  • RODINNÉ PORTRÉTY: Helen Bartlettová – Vysoce uznávaná rodinná fotografka nabídne tipy pro dokonalé rodinné fotografie, které lze využít doma nebo i cestách.

Susie Donaldsonová, marketingová ředitelka divize foto/video ve společnosti Canon Europe,poznamenala: „Jsem nesmírně hrdá na to, že mohu v této náročné době podporovat naši síť ambasadorů Canon a komunitu fotografických nadšenců. Canon Connected bude hostit ohromné množství inspirativního a vzdělávacího videoobsahu, který pomůže naší komunitě se učit a vyvíjet nové fotografické techniky z pohodlí domova i dlouho poté, co se restriktivní opatření uvolní.“

Stránky platformy Canon Connected.

Video : 

Profilová karta firmy

Canon CZ s.r.o.

Canon CZ s.r.o.

Společnost Canon CZ s.r.o. je přímým zastoupením Canon Inc., světového dodavatele tiskových a kopírovacích systémů, počítačových periférií, foto-video techniky a dalších optických zařízení. Své působení na českém trhu zahájila v roce 1994 s cílem zastřešit a podpořit dealerský prodej a jednotně tak prezentovat výrobky značky Canon českému zákazníkovi. Po krátkém působení vznikla potřeba aktivnějšího přístupu k trhu a Canon CZ s.r.o. zahájil v roce 1996 aktivní prodej foto-video techniky a o necelý rok později i digitální černobílé a barevné tiskové technologie.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

ANECT se stal GOLD partnerem společnosti F5

29. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ANECT)
Společnost ANECT se stala GOLD partnerem společnosti F5. Certifikace je potvrzením jedné z nejvyšších možných úrovní znalostí a zkušeností jejích technických expertů, ale stojí za ní i velké množství úspěšných projektů implementovaných u zákazníků společnosti. Čtěte více

OKI zdarma nabízí samolepicí média a grafiku pro dodržování společenského odstupu

28. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: OKI)
Společnost OKI poskytuje zdarma tisková média a grafické podklady v češtině na podporu obchodních firem v době koronavirové pandemie a při přechodu zpět na normální provoz. Ve spolupráci se značkou Floralabels pomáhá OKI podporovat společenský odstup pomocí jasné vizuální komunikace. Čtěte více

Vylepšený SAP S/4HANA Cloud přináší novinky nejen do oblasti řízení financí a lidských zdrojů

28. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: SAP)
Nová verze řešení SAP S/4HANA Cloud dále vylepšuje inteligenci ERP řešení pro plánování podnikových zdrojů a zaměřuje se na podporu agility, pružnosti a možnosti integrace jednotlivých softwarových systémů pro podnikové procesy. Vylepšení se týkají především řízení financí, lidských zdrojů (HR) a shody s regulačními požadavky. Čtěte více

AT Computers přináší počítače X-Diablo s procesory Intel Core 10. generace

28. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers sestavila herní PC X-Diablo s nejnovější generací procesorů Intel na trhu – součástí je Intel Core i5 10. generace, které byly světu představeny na konci dubna a nyní přicházejí do prodeje. Čtěte více