Canon rozšířil nabídku barevných A3 multifunkcí pro smíšená pracovní prostředí

14. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon představila dvě nové řady multifunkčních tiskových zařízení – imageRUNNER C3226i a imageRUNNER ADVANCE DX C3800, která byla navržena pro efektivní a bezpečné hybridní pracovní prostředí. Tyto nejnovější přírůstky dále rozšiřují a doplňují portfolio kancelářských barevných multifunkcí formátu A3 v nabídce společnosti Canon, které tak nabízí řešení vhodná pro nejrůznější typy zákazníků.

Mnoho společností nyní vyvíjí nové dlouhodobé strategie pro hybridní pracovní prostředí – zaměstnanci se budou pohybovat mezi centralizovanými kancelářemi, coworkingovými prostory nebo budou využívat práci na dálku odkudkoliv. Klíčovou roli při tom budou hrát také sdílená zařízení, která pomohou zajistit pro zaměstnance potřebnou technologickou infrastrukturu a podpoří kontinuitu spolupráce. Nové modely přinášejí vylepšenou konektivitu, produktivitu, udržitelnost a bezpečnostní funkce, které zajistí neohroženou spolupráci i v těchto různorodých pracovních prostředích.

Hybridní pracovní prostředí a produktivita

Nový model imageRUNNER C3226i byl navržen tak, aby podporoval produktivitu v hybridních pracovních prostředích. Nabízí celou řadu funkcí zvyšujících výkon a rozšiřujících možnosti využití, včetně nové řídící jednotky a vyšší rychlosti tisku – zvládne vyprodukovat až 26 stran A3 za minutu. Nová verze softwarové platformy pro sdílený tisk uniFLOW 2021 navíc přináší rozšířené možnosti skenování do cloudu a tisku z cloudu – včetně propojení s Microsoft Teams, což umožňuje firmám lépe využívat kombinaci cloudových a lokálních technologií.

Multifunkce imageRUNNER C3226i byla dále vylepšena o prvky umožňující snadný servis, které využívá nejnovější řada imageRUNNER ADVANCE DX. Její údržba je proto rychlá a snadná, což maximalizuje dobu jejího aktivního provozu.

Hybridní pracovní prostředí přináší také nové bezpečnostní výzvy, protože zaměstnanci sdílejí informace na různých místech, někdy i mimo firemní síť, nebo dokonce pracují na vlastním zařízení. Vzhledem k rostoucímu počtu kybernetických útoků je bezpečnost něco, v čem by firmy neměly nikdy dělat kompromisy, ať už mají rozpočet jakýkoliv. Možnosti zabezpečení zařízení imageRUNNER C3226i dosahuje nejvyšší úrovně řady imageRUNNER ADVANCE DX a zahrnuje funkce McAfee Embedded Control, SIEM, TLS 1.3 i vynucené pozastavení tisku. Modelová řada imageRUNNER tak disponuje standardy zabezpečení, které Canon běžně využívá také na celofiremních úrovních, což umožňuje nabídnout komplexnější podporu podnikům jakékoli velikosti nebo dostupného rozpočtu a zajistit bezpečný a plynulý provoz.

Nové digitální možnosti pro firmy zaměřené na transformaci

Řada imageRUNNER ADVANCE DX C3800 navazuje na úspěch stávající série multifunkčních zařízení formátu A3 pro firemní využití a je určena speciálně pro uživatele s vysokými požadavky na produktivitu a pro společnosti, které chtějí posunout dál svou digitální transformaci. Nabízí všechny výhody, které v oblasti funkcí a údržby poskytuje model imageRUNNER C3226i, včetně vylepšeného uniFLOW 2021.2. Navíc přináší další prvky produktivity a zabezpečení, které vyhoví vytíženým hybridním kancelářským prostředím. Díky skenování s rychlostí 270 snímků za minutu (ipm) nabízejí rychlý převod papírových dokumentů do digitální podoby, takže zaměstnanci mohou rychle vytvářet a sdílet kopie s kolegy pracujícími vzdáleně.

Celá produktová řada také umožňuje snadnou integraci řešení dalších firem, jako jsou Therefore Online a IRIS, a cloudové služby společnosti Canon pro správu dokumentů Cloud Workspace Collaboration – Process Automation, takže se snadno začlení do konkrétních pracovních procesů bez složité konfigurace. Díky možnostem konektivity, jako je NFC a Bluetooth, a kompatibilitě s uniFLOW a uniFLOW Online, může řada imageRUNNER ADVANCE DX C3800 snadno spolupracovat s dalšími zařízeními a řešeními v širším firemním informačním workflow. Uživatelé se mohou snadno připojit ke každému zařízení, ať už se pohybují v kanceláři, nebo mimo ni, a přistupovat k různým službám a softwarovým nástrojům jako k jedinému integrovanému řešení. To zajišťuje efektivní a bezproblémovou hybridní práci.

Díky dalším vylepšeným funkcím, mezi něž se řadí tisk rychlostí až 35 stran za minutu a dodržování nejvyšších bezpečnostních standardů včetně certifikace Common Criteria, je řada imageRUNNER ADVANCE DX C3800 ideální pro složité a vytížené firemní prostředí.

Řada imageRUNNER ADVANCE DX C3800 má také stejný hardware, díly a příslušenství jako imageRUNNER C3226i. To firmám, které ve svém tiskovém řešení mají oba tyto modely, umožňuje snížit náklady na údržbu a omezit skladové zásoby.

Profilová karta firmy

Canon CZ s.r.o.

Canon CZ s.r.o.

Společnost Canon CZ s.r.o. je přímým zastoupením Canon Inc., světového dodavatele tiskových a kopírovacích systémů, počítačových periférií, foto-video techniky a dalších optických zařízení. Své působení na českém trhu zahájila v roce 1994 s cílem zastřešit a podpořit dealerský prodej a jednotně tak prezentovat výrobky značky Canon českému zákazníkovi. Po krátkém působení vznikla potřeba aktivnějšího přístupu k trhu a Canon CZ s.r.o. zahájil v roce 1996 aktivní prodej foto-video techniky a o necelý rok později i digitální černobílé a barevné tiskové technologie.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

HP představilo chytré tiskárny pro domácnosti a malé kanceláře

13. 10. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc. představila inovativní řadu tiskáren HP Smart Tank 600/700, která umožňuje rodinám i malým firmám být při práci a učení z domova produktivní a kreativní. Nová řada nabízí všestranný tisk bez kompromisů v rychlosti, cenové dostupnosti či kvalitě. Čtěte více

Situace na trhu tiskových zařízení na podzim 2021

4. 10. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Prodej tiskáren a multifunkcí do firem i domácností prochází stejně jako řada dalších ICT segmentů neustálým vývojem. V současné době je navíc výrazně poznamenán celosvětovými potížemi s nedostatkem komponent a logistikou. Jak se s nimi jednotliví výrobci vypořádali a jaké modely z těch, co mají k dispozici, by doporučili vašim zákazníkům? Čtěte více

Epson na Partnerském dni představil novinky z oblasti tisku i projekční techniky

21. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson uspořádala v prostorách hotelu Courtyard by Mariott Brno setkání pro své obchodní partnery. Akce byla zaměřena především na představení nových modelů byznys tiskáren, ale zástupci Epsonu postupně prezentovali také důležité novinky v dalších oblastech tiskových i projekčních řešení. Čtěte více

Intuitivní cloudová aplikace od Canonu usnadní tiskařům odesílání a přípravu úloh

20. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon představila software pro workflow produkčního tisku PRISMAprepare Go, který vychází z úspěšné řady softwaru PRISMA. Novinka je nástrojem pro bezpečné zadávání úloh a přípravu souborů pro malé interní a komerční poskytovatele tiskových služeb (PSP). Čtěte více