Canon představil novou stylovou kompaktní fototiskárnu

31. 8. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon připravuje k uvedení na trh stylovou kompaktní fototiskárnu Selphy CP1500, která vyniká rychlostí, kvalitou tisku, šíří formátů i trvanlivostí snímků. Fotografii o velikosti pohlednice drží uživatel v ruce už za 41 sekund.

Díky speciální povrchové úpravě s ochranou před vodou, nečistotami a vyblednutím pořízení snímky vydrží až 100 let.

Kompaktní fototiskárna se přizpůsobí rodinnému životu: prostřednictvím aplikace pro chytré telefony Selphy Photo Layout 3.0 (pro iOS, iPadOS a Android) lze z fotografií vytvořit koláže nebo pozvánky. Umí tisknout i drobné samolepky do scrapbooků anebo jednoduše tisknout momentky z každodenního života a rodinných dovolených, aniž by bylo nutné spěchat k nejbližšímu minilabu.

V aplikaci lze snímky také upravovat: přidávat text, rámečky a vzorovaný filtr, například sněhové vločky na vánoční přání nebo malé otisky tlapek přes snímek domácího mazlíčka. K jednotlivým snímkům lze přidat QR kód, a propagovat tak portfolio, webové stránky nebo sdílet celé fotoalbum. Aplikace má nyní přístup i ke snímkům z fotoaparátu nebo chytrého telefonu nahraným na sociální média nebo jinam do cloudu.

K tiskárně Selphy CP1500 lze v jednom okamžiku připojit neomezený počet chytrých telefonů, pro spárování stačí naskenovat QR kód z aplikace Selphy Photo Layout nebo do tiskárny vložit SD kartu nebo USB flash disk. To znamená, že je z tiskárny možné udělat součást programu na večírky a akce. A to i díky elegantnímu designu s velkým displejem LCD a velmi intuitivnímu ovládání zjednodušenou sadou tlačítek.

Kompaktní fototiskárna s rychlou sublimační technologií vytvoří výtisky o velikosti pohlednice (10 × 15 cm) za pouhých 41 sekund. Na konci tiskového procesu je nanesena speciální povrchová úprava, která chrání fotografii před vodou, nečistotami, vyblednutím barev a otisky prstů. Je tedy možné si je ihned prohlížet a dotýkat se jich, aniž by hrozilo jejich poškození.

Canon Selphy CP1500bude doplněna řadou sad papíru, od pohlednic přes čtvercové formáty až po mini samolepky pro štítkování a prodávat se začne na podzim 2022 za předpokládanou cenou 3 590 Kč.

Obrazová galerie:
Štítky: 
Tiskárny, Canon

Podobné články

Epson zjednodušuje a zabezpečuje tisk pro zaměstnance pracující na dálku

16. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson přináší řešení pro Bridge pro Microsoft Universal Print pro jednoduchý a bezpečný tisk při práci z domova. Novinka umožňuje vzdáleným pracovníkům tisknout, aniž by museli opustit firemní síť VPN, a to i když používají vlastní tiskárny. Čtěte více

Canon: kancelářské multifunkce i-SENSYS a i-SENSYS X

10. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon rozšířila své portfolio kancelářských zařízení o šest modernizovaných modelů formátu A4 v řadě i-SENSYS a i-SENSYS X. Novinky určené pro moderní firmy přinesou další výhody včetně vyšší rychlosti skenování, nižší spotřeby energie, přehlednějšího rozhraní a zdokonalených bezpečnostních funkcí. Čtěte více

Zákazníci mohou při koupi nových tiskáren HP díky cashbacku ušetřit až 1 200 Kč

6. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Aktuální cashback akce společnosti HP umožní českým a slovenským zákazníkům získat při nákupu nových tiskáren peníze zpět. Akce odstartovala 1. února, potrvá do 30. dubna 2024 a je zaměřená na široké spektrum laserových a inkoustových tiskáren. Čtěte více

Epson představil svoji první plochou kompaktní UV tiskárnu pro výrobu propagačního zboží

31. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson vyrobila základní plochou UV tiskárnu formátu A4, která je určena pro potřeby malých podniků v odvětví propagačního zboží. Kompaktní a cenově dostupné zařízení SureColor V1000 umí tisknout na téměř jakýkoli pevný povrch a je vhodné pro vytváření reklamních a personalizovaných předmětů. Čtěte více