Canon představil novou stylovou kompaktní fototiskárnu

31. 8. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon připravuje k uvedení na trh stylovou kompaktní fototiskárnu Selphy CP1500, která vyniká rychlostí, kvalitou tisku, šíří formátů i trvanlivostí snímků. Fotografii o velikosti pohlednice drží uživatel v ruce už za 41 sekund.

Díky speciální povrchové úpravě s ochranou před vodou, nečistotami a vyblednutím pořízení snímky vydrží až 100 let.

Kompaktní fototiskárna se přizpůsobí rodinnému životu: prostřednictvím aplikace pro chytré telefony Selphy Photo Layout 3.0 (pro iOS, iPadOS a Android) lze z fotografií vytvořit koláže nebo pozvánky. Umí tisknout i drobné samolepky do scrapbooků anebo jednoduše tisknout momentky z každodenního života a rodinných dovolených, aniž by bylo nutné spěchat k nejbližšímu minilabu.

V aplikaci lze snímky také upravovat: přidávat text, rámečky a vzorovaný filtr, například sněhové vločky na vánoční přání nebo malé otisky tlapek přes snímek domácího mazlíčka. K jednotlivým snímkům lze přidat QR kód, a propagovat tak portfolio, webové stránky nebo sdílet celé fotoalbum. Aplikace má nyní přístup i ke snímkům z fotoaparátu nebo chytrého telefonu nahraným na sociální média nebo jinam do cloudu.

K tiskárně Selphy CP1500 lze v jednom okamžiku připojit neomezený počet chytrých telefonů, pro spárování stačí naskenovat QR kód z aplikace Selphy Photo Layout nebo do tiskárny vložit SD kartu nebo USB flash disk. To znamená, že je z tiskárny možné udělat součást programu na večírky a akce. A to i díky elegantnímu designu s velkým displejem LCD a velmi intuitivnímu ovládání zjednodušenou sadou tlačítek.

Kompaktní fototiskárna s rychlou sublimační technologií vytvoří výtisky o velikosti pohlednice (10 × 15 cm) za pouhých 41 sekund. Na konci tiskového procesu je nanesena speciální povrchová úprava, která chrání fotografii před vodou, nečistotami, vyblednutím barev a otisky prstů. Je tedy možné si je ihned prohlížet a dotýkat se jich, aniž by hrozilo jejich poškození.

Canon Selphy CP1500bude doplněna řadou sad papíru, od pohlednic přes čtvercové formáty až po mini samolepky pro štítkování a prodávat se začne na podzim 2022 za předpokládanou cenou 3 590 Kč.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Profilová karta firmy

Canon CZ s.r.o.

Canon CZ s.r.o.

Společnost Canon CZ s.r.o. je přímým zastoupením Canon Inc., světového dodavatele tiskových a kopírovacích systémů, počítačových periférií, foto-video techniky a dalších optických zařízení. Své působení na českém trhu zahájila v roce 1994 s cílem zastřešit a podpořit dealerský prodej a jednotně tak prezentovat výrobky značky Canon českému zákazníkovi. Po krátkém působení vznikla potřeba aktivnějšího přístupu k trhu a Canon CZ s.r.o. zahájil v roce 1996 aktivní prodej foto-video techniky a o necelý rok později i digitální černobílé a barevné tiskové technologie.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Epson představil nové sublimační tiskárny pro potisk textilu

26. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson posílila svou pozici na trhu sublimačních tiskáren uvedením dvou nových 44" sublimačních produktů. Čtyřbarevný model SureColor SC-F6400 a šestibarevný model SureColor SC-F6400H jsou navrženy pro tisk nízkého a středního objemu a nabízejí řadu významných vylepšení včetně vyšší produktivity a sníženého množství odpadu. Čtěte více

Nové laserové tiskárny HP s tonerovým zásobníkem slibují kvalitní a levný tisk

21. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc. představila nové tiskárny HP LaserJet Tank, vytvořené pro zákazníky, kteří hledají spolehlivé a nákladově efektivní tisk. Nové (multifunkční) tiskárny HP LaserJet Tank s tonerovým zásobníkem se vyznačují komplexní výbavou a robustními funkcemi pro udržitelný tisk a bezproblémový provoz. Čtěte více

Celosvětový prodej tiskáren a multifunkcí ve 2. čtvrtletí klesl o 3,9 %

30. 8. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Ve druhém čtvrtletí roku 2022 se podle údajů agentury IDC prodalo 22 milionů tiskáren a multifunkcí, což představuje meziroční pokles o 3,9 %. V tržbách výrobců prodej klesl dokonce o 5,3 % (na 9,6 miliardy USD). Trh je i nadále silně poznamenán potížemi s výrobou a logistikou, kde navíc nemůžeme podle IDC očekávat výrazné zlepšení dříve než v roce 2023. Čtěte více

Canon: Bezpečnostní štít pro firmy

15. 8. 2022. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Canon)
Flexibilita, online komunikace, sdílené dokumenty. To jsou některá ze specifik kanceláře v roce 2022. Situace, kdy mají firmy část svých zaměstnanců fyzicky v kanceláři a část mimo ni, s sebou nese nové bezpečnostní výzvy a potřebu upravit kancelářské vybavení a IT ekosystém. Řešení je přitom pohodlnější a dosažitelnější, než by se mohlo zdát. Čtěte více