Březnový Reseller Magazine už je na světě!

11. 3. 2019. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Už nám začal březen, který symbolizuje konec zimy a naopak začátek jara. Podobně i březnový Reseller Magazine přinesl pestrou paletu článků. Výraznou část časopisu zabírají tematické a trendy články naší výroby, takže se opravdu máte na co těšit.

I když k vám ještě nedorazilo tištěné vydání Reseller Magazinu, nemusíte truchlit a už nyní můžete proniknout do tajů inteligentní domácnosti, kanceláří a notebooků. Nudit se rozhodně nebudete ani u rozhovorů. V hlavním rozhovoru jsme se podívali na zoubek právě problematice chytrých domů. Oslovili jsme proto výkonného ředitele společnosti iNELS Jakuba Zahrádku. Podle něj Češi ještě neví, co znamená chytrý dům. O tématu chytré domácnosti má co říct i Jan Duda z PCV Computers, my jsme se ho ale ptali na získané distribuční kontrakty, nebo na vstup do nových tržních segmentů. Zajímavé však jsou i rozhovory se zástupcem distributora s přidanou hodnotou BlueStar Tomáše Konečného, tak i rozhovor s Pavolem Golhou, viceprezidentem společnosti GFI Software.

Samozřejmě jsme nezapomněli ani na aktuální dění a dali jsme dohromady článek Zajímavosti z ISE 2019. Pokud se v oblasti chytré domácnosti neorientujete, měli byste si přečíst naše tematické články, kde se tomuto tématu do hloubky věnujeme: Jak vypadá trh s chytrou domácností, Chytré domácnosti – příležitost, která už se nebude opakovat, Amazon, Apple, Google: Souboj titánů a Chytrá domácnost šetří náklady.

Rozhodně byste neměli opomenout ani články Notebooky v roce 2019 a Nejlepší herní notebooky z CESu 2019. Pokud se snažíte o zefektivnění práce uvnitř vaší společnosti, může vám pro změnu pomoci článek Kolaborační nástroje. Tohle a mnohé další úžasné texty najdete uvnitř březnového Reseller Magazinu.

Štítky: 
BlueStar, Inels, GFI, PCV Computers