Axis představil nové síťové kamery Canon

21. 12. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Axis)
Společnost Axis svým zákazníkům představila sedm nových modelů v řadě síťových kamer Canon jako součást nedávno oznámené smlouvy o marketingu a prodeji, kterou společnosti Axis Communications a Canon uzavřely.

Společnost Axis Communications převzala odpovědnost za marketing a prodeje kompletního portfolia síťových video produktů Canon počínaje 1. zářím v regionu EMEA a od 1. října v Severní Americe. Na základě rámcové smlouvy Axis rozšířil své portfolio bezpečnostních řešení a představil sedm nových IP kamer Canon. Mezi ně patří například modely VB-S30VE, kompaktní venkovní mini kopulová kamera s otáčením / nakláněním / přiblížením obrazu (PTZ – pan/tilt/zoom), a VB-H761LVE, což je venkovní pevná kamera s 20násobným přiblížením a IR přisvětlením. Většina nových modelů je navržena pro venkovní dohled a všechny nabízejí obraz s rozlišením HDTV 1 080p při plné snímkové frekvenci.

Mezi nové modely patří:

  • VB-H761LVE – venkovní pevná kamera odolná proti vandalismu pro náročné okolní podmínky, nabízí 20násobné přiblížení a vestavěné infračervené (IR) přisvětlení. Je vhodnou volbou pro průmyslové aplikace, kritické infrastruktury a komerční budovy, kde je nutné z větší vzdálenosti přibližovat záběr na objekty a aktuální dění.
  • VB-H760VE – venkovní pevná kamera odolná proti vandalismu pro náročné okolní podmínky, nabízí objektiv s 20násobným přiblížením. Vhodná je pro oblasti vzdělávání, průmyslu a zařízení v rámci kritických infrastruktur.
  • VB-H751LE –venkovní pevná kamera s 2,4násobným přiblížením a vestavěným infračerveným přisvětlením. Je určena pro sledování komerčních budov, skladů a kritické infrastruktury, a to i v naprosté tmě.
  • VB-H651VE – venkovní pevná kopulová kamera odolná proti vandalismu pro náročné okolní podmínky, nabízí otáčení / naklánění / rolování / přiblížení obrazu (PTRZ – pan/tilt/roll/zoom) a ultra širokoúhlý objektiv. Je určena pro venkovní monitoring prodejních prostor, komerčních budov a bank.
  • VB-S30VE – venkovní kompaktní mini PTZ kamera odolná proti vandalismu s vestavěným mikrofonem a PTZ funkcemi, včetně 3,5násobného přiblížení. Uplatní se pro diskrétní sledování například vzdělávacích a skladových prostor a tam, kde je požadavek na změnu zorného úhlu a přiblížení záběru na aktuální dění.
  • VB-S800VE – venkovní kompaktní pevná kopulová kamera odolná proti vandalismu s vestavěným mikrofonem. Vhodná pro diskrétní dohled v prodejních prostorech, bankách a vzdělávacích institucích.
  • VB-S910F – kompaktní pevná kamera pro vnitřní instalace s 3,5násobným přiblížením a vestavěným mikrofonem. Je určena pro diskrétní monitorování vnitřních prostorů například v prodejnách, vzdělávacích institucích a bankách.

Nové kamery by podle plánu měly být k dispozici prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis v 1. čtvrtletí 2017.

Štítky: 
IP kamery, Videodohled, Axis Communications

Podobné články

Wisenet: PTZ kamery řady Wisenet Q

5. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hanwha Techwin)
Nové interiérové a venkovní PTZ kamery o rozlišení 2 MPx přinášejí řadu pokrokových a praktických funkcí, jako např. ukládání úpravy ohniska s možností aplikace až na 32 předdefinovaných oblastí, čímž je zajištěno rychlé zaostření kamery ihned po změně polohy. Čtěte více

Umělá inteligence od Konica Minolta předpovídá budoucnost

29. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Konica Minolta)
Nová řada chytrých kamer Konica Minolta dokáže s pomocí termovize a umělé inteligence upozornit na nebezpečí vzniku požáru ještě před samotným vznícením. Kamery rovněž dovedou odhalit nežádoucí zahřívání strojů a předejít tak jejich poškození nebo zvýšit ochranu objektů i za špatného počasí. Čtěte více

Hanwha Techwin rozšiřuje nabídku síťových videorekordérů podporujících kamery Wisenet AI

23. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hanwha Techwin)
Díky uvedení osmi- a šestnáctikanálových síťových videorekordérů řady Wisenet X mohou i malé podniky za dostupnou cenu využít výhod kamer Wisenet AI s bezplatnou licencí pro analýzu video obsahu na bázi AI se schopností hlubokého učení, prováděnou přímo na zařízení. Čtěte více

D-Link rozšířil nabídku kamer Vigilance o vylepšené modely

27. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: D-Link)
Společnost D-Link ohlásila kompletní aktualizaci svojí populární kamerové řady Vigilance. Nové kamery pro střežení interiérů i exteriérů mají rozlišení až 4K a jsou ideální pro malé a střední firmy i velké podniky, které hledají profesionální řešení za výhodnou cenu. Čtěte více