AVG aktualizovalo bezpečnostní balíky pro firmy

6. 10. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: AVG)
Řešení AVG AntiVirus Business Edition a AVG Internet Security Business Edition pro rok 2016 poskytují obranu před škodlivým softwarem a internetovými hrozbami na podnikové úrovni a obsahují volitelnou bezplatnou konzoli pro vzdálenou správu a vzdálený přístup do všech systémů v síti.

„Dnešní upgrade našich ústředních produktů AntiVirus a Internet Security pro firmy přináší nové a pokročilé možnosti ochrany proti kybernetickým hrozbám a jsme rádi, že je můžeme poskytnout firmám po celém světě,” řekla Joanna Brace, viceprezidentka produktového marketingu v divizi AVG Business. „Internetová bezpečnost je naší hlavní expertízou a naprosto zásadním předpokladem pro firmy, které chtějí růst a uspět v dnešním propojeném světě. Vydáním těchto bezpečnostních řešení chceme znovu ukázat naši přední pozici v oboru internetové bezpečnosti a naše závazky vůči našim zákazníkům.”

K novým funkcím bezpečnostních balíků patří:

Nový kontrolní engine

Kontrolní engine verze 2016 implementuje ty inovované algoritmy pro lepší ochranu a kratší dobu testování. Napomáhají také nové cloudové detekční technologie, které využívají většinu z 200 milionů koncových stanic AVG, aby rychle rozpoznaly nové a šířící se hrozby a poskytly virové aktualizace v době, která je velmi blízko updatům v reálném čase.

Nová detekce šíření hrozeb v reálném čase

Do cloudové detekce šíření hrozeb AVG byla přidána technologie crowd intelligence, která identifikuje i ty nejnovější varianty škodlivého softwaru v reálném čase.

Nová detekce pomocí umělé inteligence

Byla přidána pokročilá technologie umělé inteligence za účelem aktivního vyhledání nových hrozeb v reálném čase, ještě než je zkatalogizuje tým AVG VirusLab.

Online Shield

Funkce Online Shield aktualizovaná pro rok 2016 přináší nejmodernější cloudovou detekci k rychlejšímu rozpoznání nebezpečných stahovaných souborů.

Datový sejf

Datový sejf umožňuje firmám vytvořit ve svém systému virtuální disky chráněné heslem, čímž mohou s jistotou zašifrovat a ochránit složky, soubory a data.

File Shredder

Certifikovaný nástroj File Shredder bezpečně maže data a zabraňuje tak jejich nechtěné obnově.

Štítky: 

Podobné články

dTest se zaměřil na antiviry: Před čím ochrání a kde mají slabiny?

12. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: dTest)
Antivirové softwary procházejí neustálým vývojem, aby dokázaly čelit novým hrozbám. Každý rok tyto programy míří do laboratoří nezávislé spotřebitelské organizace dTest, která tak může nabídnout aktuální srovnání 25 antivirů pro Windows a 11 pro macOS. Čtěte více

Eset bodoval u AV-Testu

5. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eset)
Eset získal od nezávislé testovací organizace AV-Test ocenění Top product pro operační systém Windows. Toto hodnocení získaly řešení v kategoriích, které se zaměřovaly na bezpečností programy pro firmy i domácnosti. Čtěte více

Nový Acronis True Image 2021 k zálohování přidává ochranu proti malwaru

21. 8. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acronis)
Nová verze populárního zálohovacího nástroje pro domácí uživatele integruje pokročilé funkce kybernetické bezpečnosti s osobním zálohováním, čímž vytváří ucelené řešení kybernetické ochrany. Začleněním ochrany proti malwaru, antivirového skenování, filtrování webových stránek a ochrany videokonferencí tak vzniká opět o něco komplexnější nástroj při zachování jednoduchého a intuitivního ovládání. Čtěte více

dTest prověřil antiviry. Nakolik počítač opravdu ochrání?

6. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: dTest)
Spotřebitelská organizace dTest se pravidelně věnuje i zkouškám antivirů. Letos její odborníci otestovali 24 řešení pro Windows a 10 pro macOS. Zjistili přitom, že zatímco na některé bezplatné programy je spolehnutí, u jiných si zaplatíte za nespolehlivou ochranu. Čtěte více