Audiovizuální novinky společnosti Sharp/NEC z veletrhu ISE 2022 v Barceloně

18. 5. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp/NEC)
Společnost Sharp NEC Display Solutions Europe představila na veletrhu ISE 2022 v Barceloně nejnovějších řešení ze světa zobrazovacích technologií pod hlavičkou jedné společnosti. Na největší světové výstavě pro poskytovatele AV a systémové integrace firma představila rozšířenou nabídku produktů, které vznikly díky synergii odborných znalostí a nejmodernějších inovací obou předních značek.

„Je to pro nás vzrušující doba. ISE 2022 je pro nás příležitostí ukázat dvě spojené síly, dvě značky pod jednou hlavičkou. Nyní spojujeme naše rozsáhlé odborné znalosti v oboru a uznání trhu, abychom zaujali vedoucí pozici v celkovém odvětví vizuálních zobrazovacích řešení. Díky spojení silných stránek společností Sharp a NEC může nová a silnější společnost Sharp/NEC využít společné zdroje a odhodlání k zajištění vyšší kvality, efektivity a udržitelnosti. Rádi jsme přivítali návštěvníky veletrhu ISE, aby se mohli sami přesvědčit o všech výhodách, které nově spojené síly přinášejí,“ uvedl Ian Barnard, senior viceprezident pro marketing a produktový management společnosti Sharp NEC Display Solutions Europe.

Návštěvníci veletrhu ISE se mohli na stánku firmy Sharp/NEC seznámit s kombinovaným portfoliem inovativních produktů společnosti Sharp a se širokou nabídkou kvalitních vizuálních zobrazovacích technologií a řešení z oblasti digital signage společnosti NEC. Mezi nejdůležitější novinky patří:

  • Nástroje a technologie pro setkávání a spolupráci, včetně „Dancing Wall“ Vitra s integrovaným displejem NEC MultiSync WD551 Windows Collaboration Display. Dalším produktem z této kategorie byl displej Sharp PN-CD701 Windows Collaboration Display pro hybridní setkávání. Návštěvníci si mohli vyzkoušet vestavěné bezdrátové zrcadlení obrazovky pomocí NEC MultiSync M551 PCAP AirServer a i snadné zahájení hybridní schůzky prostřednictvím 75" interaktivního displeje Sharp PN-L752B s konferenční platformou Synappx a novým AV Soundbarem Sharp PN-ZCMS1.
  • Flexibilní a snadno nasaditelné velkoformátové displeje s integrovanými výpočetními možnostmi a také nová řešení dvLED pro cenově výhodné LED aplikace určené pro použití v maloobchodním signage a v dopravě.
  • Nové laserové projektory NEC PX2201UL (video instalacevideoprezentace ISE 2022) a UM504HL s velmi krátkou projekční vzdáleností pro instalace na vysoké školy nebo pro volný čas. Zákazníci mohou podpořit aktivní výuku pomocí 86" infračerveného dotykového displeje Sharp PN-86HC1.
  • Produkty s rozlišením 8K, které uživatelům umožňují prezentovat obsah s přesnými detaily. 120" displej Sharp 8K 8M-B120C (videoprezentace ISE 2022) a 32" monitor Sharp 8K 8M-B32C1 (videoprezentace ISE 2022) se správou barev jsou určeny pro kritické aplikace nebo profesionální tvůrce a poskytují maximální přesnost a čistotu.
  • Projektor NEC PV801UL, který zaujme kvalitním obrazem a vysokým jasem. Kompaktní model disponuje funkcemi, které jej činí atraktivním pro flexibilní instalace ve firemním a vysokoškolském prostředí. Zařízení je dále kompatibilní s předchozí generací mechanických objektivů a držákem objektivu řady PA na bázi lampy. Zákazníci Sharp/NEC tedy mohou snadno vyměnit projektor PA na bázi lampy za novější model PV s laserem.

Další informace včetně odkazů na videoprezentace jednotlivých produktů získáte např. ve zprávě společnosti SHARP/NEC.

Video : 
Obrazová galerie:

Profilová karta firmy

SHARP / NEC Display Solutions Europe GmbH

SHARP / NEC Display Solutions Europe GmbH

Název naší společnosti zdůrazňuje naši vedoucí pozici na trhu s displeji a naši úlohu jako jednotnou společnost v oblasti řešení zobrazování - SHARP / NEC Display Solutions, pro zvýšenou efektivitu a ndividuální produktivitu, pro co nejlepší investiční návratnost (ROI) a ochranu investice.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Epson předváděl unikátní technologie z oblasti projekční techniky

24. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson uspořádala v prostorách Home of AV v Říčanech u Prahy pro své resellery PQ launch & HBR training. Akce byla zaměřena především na představení nových 4K HBR projektorů řady PQ. Nechyběly workshopy doplněné praktickými ukázkami užitečných funkcí projektorů včetně edge blandingu, stackingu a videomappingu. Čtěte více
A/R brýle Sony pro tvorbu 3D obsahu

CES 2024: Audio, video, AR/VR a další oblasti

26. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
V předchozích článcích jste se mohli seznámit s novinkami ze světa osobních počítačů, na CESu jsou však samozřejmě k vidění i představitelé mnoha dalších tržních segmentů. Nyní tedy dáme prostor zástupům z oblastí, jako jsou audio a video průmysl, chytré telefony či virtuální a rozšířená realita. Čtěte více

Sharp/NEC na ISE 2024 v Barceloně

15. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp/NEC)
Společnost Sharp NEC Display Solutions Europe bude vystavovat na veletrhu Integrated Systems Europe (ISE) 2024, který se koná od 30. ledna do 2. února na barcelonském výstavišti Fira ve Španělsku, kde se návštěvníci seznámí s budoucností AV a Digital Signage technologií. Čtěte více

Ingram Micro Czech Republic distribuuje produkty Orosound

30. 8. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ingram Micro)
Společnost Ingram Micro Czech Republic se stala výhradním distributorem značky Orosound pro Českou a Slovenskou republiku. Orosound je francouzská technologická firma se zkušenostmi v oblasti výzkumu, vývoje a výroby sluchátek s ANC. Její jedinečné výrobky a technologie jsou navrženy s ohledem na společnost a životní prostředí. Čtěte více