ATC Zprávy Live i tento týden

1. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
K úterý již tradičně patří ATC Zprávy a ani tento týden o ně a nové informace nepřijdete! Již 2. března 2021 se můžete těšit na společnosti HPE, Honeywell, Genesis a D-Link.

V úterý 2. 3. ve 14:00 opět můžete shlédnout ATC Zprávy Live, kde vám Martin Wanke a Petr Vaněk zprostředkují novinky za ATC. Ze strany výrobců se tentokrát zapojí HPE, Honeywell, Genesis a D-Link, takže se opět máte na co těšit. Chybět nebudou ani rychlé soutěže a finální anketa o výhry.

Více informací a přihlášení najdete zde.

Štítky: 

Profilová karta firmy

AT Computers a.s.

AT Computers a.s.

S ročním obratem 28,4 miliard CZK jsme největším českým distributorem zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikací. Zároveň jsme největším českým výrobcem osobních počítačů. Působíme také na Slovensku prostřednictvím sesterské firmy AT Computer. Jsme součástí polské skupiny AB, která je kótována na Varšavské burze, společné tvoříme největší distribuční holding středoevropského regionu a jsme v desítce největší firem v Evropě. Jsme Vám nablízku v 7 městech – Ostravě, Praze, Brně, Bratislavě, Žilině, Varšavě a Wroclavi.

Zobrazit detail firmy