ATC pro vás chystá další webináře

19. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Ani v dalším týdnu nebudete připraveni o komfort, který vám servíruje AT Computers. V úterý se jako obvykle můžete těšit na ATC Zprávy Live (tentokrát za asistence firem Brother, Lenovo a Logitech) a ve středu bude na pořadu dne „setkání“ se společností Cisco.

V úterý 23. 2. ve 14:00 hodin na vás budou opět připraveni Martin Wanke a Petr Vaněk, kteří si tentokrát na „podium přizvou“ zástupce společností Brother, Lenovo a Logitech. Jako obvykle se můžete těšit na spoustu novinek a informací, promoakce a samozřejmě i soutěže. Registrovat se můžete zde (a ani tentokrát nechybí možnost přenos sledovat na YouTube).

O den později, tedy ve středu 24. 2. ve 14:00 vás přivítá společnost Cisco na webináři zaměřeném na „Small business prvky s označením CBW proti Enterprise prvkům řady C9100 series.“ Na webináři dostanete informace o cenách a aktuálním zalistování u distributora. Seznámíte se také technickými parametry a technologiemi jednotlivých prvků i s dalšími zajímavostmi a přednášející vám rovněž ukáží srovnání, díky kterému budete umět vybrat ten správný prvek pro své zákazníky. Jako obvykle na vás čekají soutěže a vyhlášení aktuálního proma na prvky řady CBW. K webináři se můžete přihlašovat zde.

Štítky: 
PřílohaVelikost
PDF icon pozvanka_cisco_webex.pdf118.14 KB

Profilová karta firmy

AT Computers a.s.

AT Computers a.s.

S ročním obratem 28,4 miliard CZK jsme největším českým distributorem zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikací. Zároveň jsme největším českým výrobcem osobních počítačů. Působíme také na Slovensku prostřednictvím sesterské firmy AT Computer. Jsme součástí polské skupiny AB, která je kótována na Varšavské burze, společné tvoříme největší distribuční holding středoevropského regionu a jsme v desítce největší firem v Evropě. Jsme Vám nablízku v 7 městech – Ostravě, Praze, Brně, Bratislavě, Žilině, Varšavě a Wroclavi.

Zobrazit detail firmy