ASUS a Quantumcloud vyvíjejí software pro těžbu kryptoměn

14. 12. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Asus)
Společnost ASUS uzavřela partnerství se startupem Quantumcloud, který přišel se softwarem, s jehož pomocí mohou hráči využít svých neaktivních grafických karet k těžbě kryptoměn a získat tak výplatu digitální hotovosti prostřednictvím služeb PayPal nebo WeChat.

Jako přední světový výrobce grafických karet je ASUS připraven stát se distribučním partnerem aplikace Quantumcloud, která přináší svým zákazníkům hotovost v závislosti na efektivitě těžby kryptoměny pomocí vlastního systému. ASUS, který na trh každoročně přináší množství výkonných grafických karet, disponuje rozsáhlou uživatelskou základnou. Tito uživatelé mohou potenciálně snadno získat pasivní příjem díky instalaci softwaru společnosti Quantumcloud.

Software společnosti Quantumcloud se od ostatních aplikací liší tím, že uchovává zákaznická data v bezpečí a nabízí extrémně snadnou správu. Potvrzením závazku firmy Quantumcloud chránit uživatelská data je přísné dodržování pravidel GDPR. Společnost navíc nevyžaduje od svých zákazníků vytvoření jedinečných přihlašovacích údajů. Místo toho mohou lidé využít k přihlášení a vyzvednutí vytěžených prostředků své již existující účty služeb PayPal nebo WeChat. Pro zjednodušení uživatelského komfortu jsou správa digitální peněženky, mix těžených kryptoměn, konverze měny a její transfer plně integrovány do softwaru Quantumcloud.

Štítky: