ASUS představil exkluzivní notebook Vivobook S 15 OLED BAPE Edition

18. 8. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASUS)
ASUS představil notebook Vivobook S 15 OLED BAPE Edition, který vznikl ve spolupráci s renomovanou módní značkou A BATHING APE (BAPE). Limitovaná edice počítače zaujme jak streetwearové nadšence, tak ty, kteří fandí novým technologiím. Jde o vůbec první notebook s exkluzivním kamuflážním designem BAPE.

Spolupráce mezi ASUS Vivobook a BAPE přichází v momentu, kdy značka BAPE slaví 30. výročí od svého založení. Vivobook S 15 OLED BAPE Edition vzdává hold trvalému odkazu obou značek tím, že kombinuje nejmodernější technologie s ikonickým stylem BAPE. Díky propojení módního vzhledu s výkonem jsou ASUS Vivobook a BAPE touto exkluzivní spoluprací připraveny ohromit svět.

Vivobook S 15 OLED BAPE Edition nabízí jedinečný vzhled s dosud nevídanými vzory inspirovanými ikonickým maskovacím designem BAPE. Vzor je dostupný ve dvou barevných provedeních, zelené a modré kamufláži, která zdobí nejen notebook, ale také dodávané příslušenství čítající figurku, myš, brašnu a sadu samolepek. Tato sada věrně vystihuje esenci osobitého stylu BAPE.

Vedle atraktivního vzhledu nabízí Vivobook S 15 OLED BAPE Edition také zajímavou výbavu a certifikaci Intel Evo. Procesor až Intel Core i9-13900H 13. generace je doplněný 16GB LPDDR5 pamětí a OLED NanoEdge displejem s rozlišením 2,8K a obnovovací frekvencí 120 Hz. Dlouhé hodiny práce bez přístupu k elektrické zásuvce pak zajistí 75Wh baterie.

Styl a inovace

Značky BAPE a ASUS přikládají velkou důležitost svým komunitám. Jejich spolupráce přirozeně propojuje módu s technologiemi. Výsledkem tohoto spojení je exkluzivní produkt. „Jsme nadšeni, že můžeme oznámit výjimečné partnerství mezi ASUS Vivobook a A BATHING APE – spolupráci, která ztělesňuje ducha streetwearu a posouvá hranice designu. Jde o vůbec první notebook BAPE a také o první notebook inspirovaný streetwearovým stylem v naší řadě Vivobook," řekl Galip Fu, globální marketingový ředitel ASUS z divize Consumer PC.

Pro dosažení skutečného „wow“ efektu se Vivobook S 15 OLED BAPE Edition dodává s exkluzivní modrou (varianta notebooku Cool Silver) nebo zelenou sadou příslušenství (varianta Midnight Black). Tento kamuflážní design, který byl vytvořen speciálně během této spolupráce, ztělesňuje spojení nadčasového vzhledu a hravého šarmu. Jeho základem je klasický kamuflážní vzor BAPE ABC, který je proslulý svou trvalou přitažlivostí a všestranností. Aby byl tento design ještě úchvatnější, představila značka BAPE oblíbené postavičky BABY MILO Friends, které do něj vnášejí pocit radosti a hravosti. Do vzoru je plynule integrován také název ASUS Vivobook, což představuje harmonické prolnutí identit obou značek. Nechybí ani ikonická figurka BABY MILO, která drží Vivobook a odkazuje na samotný produkt.

Ceny a dostupnost

Vivobook S 15 OLED BAPE Edition bude v obou barevných variantách dostupný na Českém a Slovenském trhu od 1. 9. 2023 v limitovaném množství za cenu 27 490 Kč vč. DPH. Již od 17. 8. 2023 lze notebook předobjednávat.

Štítky: 

Profilová karta firmy

ASUS Computer Czech Republic, s.r.o.

ASUS Computer Czech Republic, s.r.o.

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Brett Ostrum, Microsoft corporate vice president for Surface devices

Surface Laptop Studio 2, Laptop Go 3 a další novinky od Microsoftu

22. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Společnost Microsoft na své (již tradiční) podzimní konferenci představila nejenom inovované verze počítačů Surface (Surface Laptop Studio 2, Surface Laptop Go 3 a Surface Go 4), ale i novou verzi „tabule“ Surface Hub nebo sjednocený Copilot a další novinky týkající se umělé inteligence a systému Windows. Čtěte více

Recenze ASUS ExpertBook B9 OLED (B9403): Efektivní pomocník pro náročné manažery

20. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Společnost ASUS začala na českém a slovenském trhu prodávat nejvyšší variantu svého manažerského notebooku B9, která z nabídky vyčnívá díky OLED displeji. Posuzovat však tento počítač jen z hlediska jeho obrazovky by byla škoda, protože nabízí i mnoho dalších zajímavých vlastností a parametrů. Čtěte více

HP rozšířilo portfolio notebooků Pavilion Plus o první 16" model

18. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP představila zcela nový 16" notebook Pavilion Plus, který oproti předchozím modelům této řady nabízí vyšší výkon, nové funkce a větší obrazovkou. Aktualizace se dočkal i model se 14" obrazovkou, který již HP nabízelo dříve. Čtěte více

Intel představil novou generaci rozhraní Thunderbolt

18. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Intel)
Společnost Intel představila pátou generaci rozhraní Thunderbolt. Technologie Thunderbolt 5, která slibuje oproti předchozí generaci až třikrát vyšší datovou propustnost a mnoho dalších vylepšení, na trh přijde v příštím roce. Nenahraní však stávající sběrnici Thunderbolt 4, ale postaví se vedle ní a zamíří do prémiového segmentu high-endových počítačů a příslušenství. Čtěte více