ALSO vás zve na webinář Spotlight: Cloud a technologie

2. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ALSO)
Společnost ALSO již 3. 11. 2020 uspořádá svůj druhý virtuální veletrh letošního roku Spotlight, jak se událost nazývá, se zaměřuje na cloud a technologie. Událost, založená na Microsoft Teams, bude obsahovat živý přenos, webové semináře a prezentace.

Každý registrovaný partner obdrží po své registraci jako poděkování přístup na cloudový herní portál. Proto neváhejte a registrujte se ještě dnes :)

A na co se můžete těšit?

Společnost APC odprezentuje své novinky v záložních zdrojích napájení. Představí vám nové modely Back-UPS BX, Easy-UPS BVX, Back-UPS BE a Back-UPS Pro. Za společnost TP-Link Martin Rak a Jiří Vejman představí novinky a síťové trendy z posledních měsíců i výhled do budoucna, ke kterému určitě patří produkty s novým standardem Wi-Fi 6. Součástí budou jak produkty pro koncové uživatele, tak řešení pro firmy. Zaujmout vás může také prezentace společnosti Intel. A to vše v českém jazyce!

Dále budou představeny plánované projekty, jako je ALSO Cloud Marketplace s množstvím funkcí a nejrůznějšími aplikacemi až po cloudovou platformu na hraní her Sora Stream.

Gustavo Möller-Hergt, generální ředitel společnosti ALSO Holding, k akci uvedl: „Jsme velice rádi, že tyto formáty přineseme do každé z našich zemí jako lokální událost s pomocí místních specialistů společnosti ALSO. Jednou z nejzajímavějších funkcí je možnost účastníků přímo se zkontaktovat mezi sebou a s našimi prodejci. Ožije naše vize ALSO ekosystému.”

Registrace a kompletní informace.

Podobné články

Předposlední letošní ATC Zprávy

1. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Tento týden vás čekají předposlední úterní ATC Zprávy pro rok 2020! Čtěte více

Další týden s ATC webináři

16. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Tento týden vás výjimečně pravidelné ATC Zprávy čekají kvůli státnímu svátku až ve středu. Ve čtvrtek se pak můžete těšit na ATC Zprávy Gaming. Čtěte více

ATC „online maraton“ ve 46. týdnu

9. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
V tomto týdnu vás od úterý do pátku čeká opravdu notná dávka aktualit a nových informací od ATC a výrobců Canon, D-Link, Honeywell, Microsoft, Intel, Kaspersky a Cisco. Čtěte více

Maximum informací od ATC

3. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
ATC na tento týden připravuje další webináře – mezi stálice již patří úterní ATC Zprávy a ve středu se dozvíte zajímavosti od značky Kingston. Čtěte více