ALSO Czech Republic oživí úspěšný projekt Power Platform Club, který umožní partnerům vytvářet byznysové aplikace pro jejich klienty

28. 11. 2023. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: ALSO Czech Republic)
Od 6. prosince budou probíhat pravidelná měsíční setkání Power Platform Clubu. Přední odborníci na tvorbu aplikací společnosti Microsoft, které zlepšují řízení procesů ve firmách, se zde podělí o své know-how s partnery z České republiky a Slovenska. Partneři se také dozvědí, jak automatizovat práci pomocí AI asistenta Microsoft Copilot.

Setkání budou reflektovat nejnovější trendy a podpoří partnery v nacházení nových příležitostí na rychle se měnícím trhu IT. S organizací setkání pomohou členové původního týmu Power Platform Club, v čele s Janem Kukučkou, specialistou na Power Platform a Microsoft 365 ze společnosti ALSO.

Power Platform Club zvýší přidanou hodnotu partnerů

Power Platform Club (dále jen PPC) je projekt, který v roce 2021 založil specialista společnosti Microsoft Jan Kukučka, s cílem rozvíjet spolupráci s partnery a podpořit jejich růst na dynamickém trhu IT. Projekt rychle získal na popularitě, pravidelných měsíčních setkání se účastnilo až 80 partnerů. Po půlroční přestávce bude ALSO s podporou společnosti Microsoft v tomto projektu pokračovat.  

„Mnozí partneři projevili zájem v projektu pokračovat a často se nás ptají, co bude dál. Prověřili jsme tedy možnosti a oslovili původní tým odborníků, který se na organizaci a obsahu PPC podílel. Všichni chtějí projekt dále rozvíjet a přislíbili spolupráci. V tuto chvíli tedy máme veškeré nástroje k tomu, abychom dokázali zajistit stejně vysokou odbornou úroveň setkání PPC jako v dobách, kdy je vedla společnost Microsoft,“ řekl Jan Kukučka, specialista na Power Platform a Microsoft 365 ze společnosti ALSO. 

Power Platform Club byl od počátku projektu zamýšlen tak, aby oslovil všechny partnery společnosti Microsoft. Zkušení tvůrci aplikací zde mohou prezentovat svá řešení, sdílet metody a osvědčené postupy. Noví partneři získají základní informace a dovednosti pro vývoj vlastních aplikací, nastavování řízení procesů ve firmách nebo zefektivnění práce s Microsoft 365. Setkání budou přínosná i pro partnery, kteří nechtějí vyvíjet aplikace, ale potřebují porozumět trhu a vědět, jak a které aplikace mohou nabídnout svým klientům.

ALSO bude Power Platform Club dlouhodobě rozvíjet

Doposud se PPC zaměřoval především na partnery, kteří pracují s Microsoft 365, nyní se rozšíří i na podporu řešení Dynamics 365. Větší pozornost bude věnována osvědčeným postupům při vývoji aplikací a automatizaci procesů. Plánuje se také spolupráce s odborníky v oblastech, jako jsou Power Platform Agents, Power Pages nebo Power BI (Microsoft Fabric). Klíčovým tématem trhu pro příští rok bude využití AI asistenta Copilot napříč Microsoft Power Platform.

PPC však není jediným způsobem, jak ALSO edukuje své partnery. Již nyní pořádá pravidelné workshopy na aktuální témata ze čtyř klíčových oblastí Microsoftu (Security, Azure, Modern Workplace a BizApps). Každý týden navíc probíhají on-line webináře „Káva pro partnery“, kam ALSO zve odborníky z trhu, aby probrali novinky a zajímavosti a sdíleli své postřehy s partnery.

Power Platform Club startuje již 6. prosince

Počínaje 6. prosincem budou setkání Power Platform Clubu probíhat každou první středu v měsíci a to on-line i on-site. Výjimku představuje setkání v lednu 2024, které bude nahrazeno únorovou on-site akcí. Všechny aktivity PPC budou i nadále probíhat v češtině nebo ve slovenštině, což partneři vždy oceňovali jako velkou výhodu a přidanou hodnotu.

Bližší informace o obsahu jednotlivých setkání, odbornících, kteří se jich zúčastní, a další organizační detaily budou postupně zveřejňovány na speciální webové stránce, kde lze také vyplnit registrační formulář.

-PR článek-

Štítky: 

Podobné články

Nová aliance All4Cyber chce bojovat proti kybernetickým hrozbám

30. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: All4Cyber)
V době, kdy se otázka kybernetické bezpečnosti stává stále zásadnějším momentem každodenní reality jednotlivců i organizací, vstupuje na český trh aliance All4Cyber. Zakládajícími členy All4Cyber jsou renomované společnosti Antesto, CNS, DATASYS, DATRON, IdStory a TeskaLabs. Čtěte více

OVHcloud spouští pražskou Lokální zónu a podporuje tak expanzi místních firem

29. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: OVHcloud)
OVHcloud, evropský lídr v oblasti cloudových technologií, oznámil spuštění své první pražské lokální zóny veřejného cloudu (Public Cloud Local Zone). Díky technologii společnosti GridScale, která je nejnovější akvizicí OVHcloud, může nyní celá skupina během několika týdnů spustit cloudové služby pro několik nových mezinárodních lokalit. Čtěte více

LAMA Plus získala ocenění „Nejlepší distributor spotřebního materiálu Brother“

23. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lama Plus)
Společnost LAMA Plus byla společností Brother International CZ vyhlášena „Nejlepším distributorem spotřebního materiálu Brother“ za rok 2023/2024. Čtěte více

Jednotnou datovou platformu chce mít do tří let 70 % velkých českých firem

13. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Adastra)
Nadpoloviční většina firem přiznává, že má spoustu dat, ale pro uživatele je obtížné je najít nebo jim důvěřovat. Téměř 40 % firem navíc uvádí, že jejich technologické prostředí už nedostačuje současným potřebám. Jak velké organizace pracují s daty? Čtěte více