AG COM slaví a mění vizuální styl

11. 6. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: AG COM a DCD Publishing)
Společnost AG COM v letošním roce oslaví 20 let činnosti a při této příležitosti připravila zcela nový vizuální styl. Co může nabídnout společnost do budoucna?

Jistě jste si všimli, že logo omládlo a dostalo nový slogan, kterým chce vyjádřit hlavní přidanou hodnotu, kterou je tým špičkových odborníků. Jejich neustále se prohlubující znalosti a zkušenosti jsou plně k dispozici pro řešení potřeb zákazníků.

Kromě změny loga změnila i firemní identitu, která podtrhuje další rozvoj a růst společnosti. Jedním z prvních kroků byla nová podoba webových stránek, kde je k dispozici krátké video s přeměnou loga.

Za uplynulých 20 let společnost získala zodpovědným přístupem a vysokou profesionalitou důvěru mnoha významných zákazníků. Stala se předním hráčem zejména v oblasti identity managementu  a systémového managementu.

V budoucnu bude AG COM dále rozšiřovat nabídku expertních služeb poskytovaných v prostředí cloud computingu formou PaaS a SaaS

Štítky: 

Podobné články

Karel Holub (vlevo nahoře), Roman Volák (vpravo nahoře) a Dan Petřivalský

AG Com: Karel Holub, Roman Volák a Dan Petřivalský

17. 1. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: AG Com)
Společnost AG Com posílila tým o tři nové spolupracovníky, kterými jsou Karel Holub, Roman Volák a Dan Petřivalský. Čtěte více