Acer představil novinky s Windows 10

26. 10. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acer)
Acer představil konvertibilní notebook Aspire R 14 a přenosný all-in-one počítač Aspire Z3-700. Obě zařízení přicházejí na trh s operačním systémem Windows 10 a díky své variabilní a přenosné konstrukci se vždy přizpůsobí aktuálním potřebám svých majitelů.

Aspire R 14 s kartáčovaným kovovým povrchem, diamantově vybroušenými hranami a 360° panty s duálním momentem nabízí čtyři režimy použití. V kombinaci s funkcí Continuum umožňuje přecházet mezi režimem PC a tablet.

Uživatelé mohou pracovat v režimu notebooku, v režimu „Displej“ mohou skrýt klávesnici dozadu, anebo lze notebook také naplocho rozevřený do úhlu 180°. Poslední režim umožňuje zařízení používat jako klasický tablet.

Aspire R 14 má na výšku 18,5 mm a váží 1,9 kg a je osazen šestou generací procesorů Intel Core, až 8 GB paměti RAM a SSD úložištěm. Pro vyšší rychlosti připojení je Aspire R 14 vybaven bezdrátovou technologií MU-MIMO umožňující v porovnání s ostatními 802.11ac produkty až třikrát rychlejší stahování.

All-in-one počítač Aspire Z3-700 disponuje vestavěnou baterií s výdrží pět hodin, což uživatelům umožňuje uživatelům pracovat s počítačem kdekoli po celém domě, nebo i jinde. Zařízení se 17,3palcovou Full HD obrazovkou váží dva kilogramy. Výbavu tvoří procesor Intel Pentiumnebo Celeron, až 8 GB paměti DDR3L a SSD či HDD.

Obě zařízení disponují duálními digitálními mikrofony s funkcí Acer Purified.Voice se zpracováním digitálního signálu (DSP), potlačením šumu na pozadí a zvýšením přesnosti hlasového projevu. Oba přístroje jsou dále vybaveny technologiemi Acer TrueHarmony Plus a Dolby Audio, které rozšiřují multimediální možnosti. Filtr Acer BluelightShield se čtyřmi režimy pak pomáhá snížit namáhání zraku tím, že redukuje vyzařování modrého světla z obrazovky.

Štítky: 

Podobné články

Prodej PC v regionu EMEA dále poroste

5. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Prodej osobních počítačů, notebooků a pracovních stanic v regionu EMEA čeká podle IDC kvůli pokračujícím lockdownům v prvním čtvrtletí letošního roku rekordní meziroční nárůst o 39,1 %. Za celý rok 2021 by se pak ve sledovaném regionu mohlo podle prognózy IDC prodat přes 96 milionů PC (meziročně o 16 % více). Čtěte více
Lenovo IdeaPad 5G

Spotřebitelské novinky Lenovo zaujmou podporou 5G i dalšími inovacemi

12. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Společnost Lenovo představila kolekci zařízení pro domácnosti, které se dostanou na trh v následujících měsících. Zákazníci se mohou těšit na nový desktop, hned několik notebooků, ale např. i na nové monitory či tablety. Kromě podpory mobilních sítí páté generace si výrobce přichystal i řadu dalších zajímavých inovací. Čtěte více

Novinky od Dellu zaujmou hardwarem i softwarem

11. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell EMC)
Společnost Dell Technologies představila nové hardwarové a softwarové produkty, které usnadňují práci a umožňují každému odvádět maximální výkony. Nové portfolio inteligentních, ekologicky šetrných zařízení od Dellu usnadňuje spolupráci a poskytuje větší flexibilitu při práci odkudkoli. Čtěte více

All-in-one počítače – atraktivní alternativa k desktopu?

4. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Počítače typu „vše v jednom“ svými vlastnostmi stojí na pomezí mezi klasickými stolními počítači a notebooky. Od každé z těchto produktových skupin si půjčují něco a přetvářejí to v zajímavý mix, který může být pro řadu zákazníků tou nejlepší možnou volbou. Jako vždy však platí, že mezi jednotlivými produkty mohou být značné rozdíly… Čtěte více