Acer posílil svou herní řadu Predator

4. 9. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acer)
Acer inovoval své portfolio herních zařízení čítající širokou nabídku produktů od stolních počítačů, notebooků, tabletů a monitorů až po příslušenství.

„Poprvé jsme oznámili naši herní strategii celosvětovému tisku v New Yorku v dubnu tohoto roku; dnes vidíte, co naše herní platforma Predator napříč herními zařízeními nabízí. Reprezentuje naši neúnavnou snahu dosáhnout dokonalosti v technice i designu,“ řekl Jason Chen, prezident a generální ředitel společnosti Acer. „Díky našemu vynikajícímu talentu pro výzkum a vývoj, naší vášni a drahocenným postřehům hráčů z týmu TeamAcer, nyní přicházíme s tím nejlepším ve své třídě pro náročné hráče, členy, které nazýváme kmen predátorů neboli Predator Tribe.“

Acer také naznačil svou vizi budoucích přírůstků do rodiny Predator, mezi které budou patřit například projektory vhodné pro LAN párty nebo smartphony optimalizované pro hraní her s virtuálním prostorovým zvukem nebo hmatovou zpětnou vazbou.

Inovovaná linie herních produktů byla navržena k tomu, aby poskytla náročným hráčům, kteří požadují to nejlepší, skutečně nekompromisní výkon i design.

Notebooky Predator 17 a Predator 15 podporují Predator FrostCore, modul s třetím ventilátorem, který může být vyměněn za optickou mechaniku pro další snížení teploty procesoru a grafické karty až o pět procent, což zajistí plynulejší hraní zejména při plné zátěži.

Tablet Predator 8 podporuje Predator Quadio, pole čtyř reproduktorů se speciálním DSP algoritmem pro zvýšení zvukové kvality při poslechu virtuálního prostorového zvuku. Navíc se může pochlubit funkcí Predator TacSense, která poskytne pro hraní her a sledování videí hmatovou odezvu.

Herní počítače Predator G6 a G3 upoutají na první pohled svým zastrašujícím brněním na skříních, jsou poháněny šestou generací procesorů Intel Core, až 64 GB systémové paměti DDR4 a grafikou Nvidia GeForce GTX. Predator G6 se může pochlubit možností jednotlačítkového přetaktování „One-Punch Overclocking“. Oba počítače jsou vybaveny vylepšeným systémem chlazení Acer IceTunnel, který optimalizuje proudění vzduchu a odvod tepla.

Monitor Predator Z35 je vybaven technologií Nvidia G-Sync a 35" ultraširokoúhlým Full HD (2 560 × 1 080 px) panelem s poměrem stran 21:9, poloměrem zakřivení 2 000 mm a obnovovací frekvencí až 144 Hz (přetaktovatelná až na 200 Hz).

Acer také aktualizoval své notebooky Aspire V Nitro navržené pro ty, kteří hledají elegantní přístroj schopný poskytnout vysoký výkon. Mezi inovace patří konstrukce slotové antény, která je umístěna v jednom z rohů displeje a zajišťuje 360° bezdrátové pokrytí bez mrtvých zón.

Podobné články

AOC sjednotí své herní periferie pod novou značkou

28. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AOC)
Firma AOC představila svou novou zastřešující značku AGON by AOC specializovanou výhradně na gaming. Nová značka sjednotí stávající řady herních monitorů a příslušenství a zároveň rozšíří produktovou nabídku o nové modely určené pro různé skupiny hráčů. Čtěte více

Prodej herních PC v regionu EMEA nadále poroste

28. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Trh s herními počítači v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky vykázal další velmi slušný kvartál – konkrétně se zde podle IDC prodalo 2,4 milionu zařízení, což představuje meziroční nárůst o více než 50 %. A nijak špatně to nevypadá ani s výhledem do budoucna. Čtěte více

Tech Data bude v ČR dodávat produkty Xbox

21. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Společnost Tech Data bude od 1. července nabízet v České republice herní konzole a příslušenství Xbox z portfolia společnosti Microsoft. Tech Data bude dodávat produkty Xbox retailerům a dalším Microsoft partnerům a poskytovat jim informační, marketingovou a prodejní podporu. Čtěte více

SureFire: herní myši Hawk Claw, Condor Claw a Eagle Claw

12. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Verbatim)
SureFire, specializovaná herní značka společnosti Verbatim Europe, uvedla na trh tři nové gamingové myši, čímž dále rozšiřuje svoji nabídku periferií pro milovníky počítačových her. Všechny tři myši mají RGB podsvícení, několik programovatelných tlačítek, nastavitelné DPI a pokročilý software pro podrobnou konfiguraci. Čtěte více