ABC Data a ArrowSys nabízejí řešení pro EET

19. 10. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: ABC Data)
Distributor ABC Data spolu se softwarovým partnerem ArrowSys pomohou malým českým firmám se zavedením EET. Nová řešení v nabídce distributora jsou přizpůsobitelná a vhodná jak pro kamenné prodejny, tak i pro stánkový prodej.

Obě společnosti budou vlastníkům malých a středně velkých českých firem poskytovat softwarová řešení pro splnění zákonné povinnosti elektronické evidence tržeb (EET). Funkční systém elektronické evidence tržeb musí mít již od letošního 1. prosince odhadem 50 tisíc hotelů, restaurací a hospod.

Společná řešení od ABC Data a ArrowSys zahrnují pokladní software bez dalších povinných nebo měsíčních poplatků. Software by testován na operačních systémech Android, Windows a Apple (iOS) a umožňuje provozovat univerzální EET pokladnu na PC, tabletu nebo chytrém telefonu. Jde tak o EET registrační pokladnu se snadným a intuitivním ovládáním. Pokladní a vlastníci firem mohou pomocí tohoto řešení snadno vystavovat a tisknout účtenky. Software je navíc dodáván se servisní podporou společnosti ArrowSys a nabízí také propojení pokladen s firemními skladovými a účetními systémy.

„Již letos v prosinci se elektronická evidence tržeb stává realitou pro velký počet českých firem. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli ve spolupráci se špičkovým místním partnerem, společností ArrowSys, spustit a provozovat nově vyžadovanou infrastrukturu evidence tržeb, abychom vlastníkům českých firem nabídli co nejjednodušší a cenově efektivní řešení,“ vysvětlil Ondřej Radovnický, obchodní ředitel společnosti ABC Data.

ANetCa (ArrowSysNetworkCash) a Lilka jsou programy určené speciálně pro obchodní potřeby související s elektronickou evidencí tržeb (EET). Software byl navržen pro používání na tabletech, přenosných a stolních počítačích s operačním systémem Windows 7 nebo novějším, serverech s operačním systémem Windows 2008 nebo novějším, tabletech se systémem Android nebo na tabletech iPad. Oba produkty jsou k dispozici lokalizované do českého jazyka.

Lilka

Koncová cena bez DPH: 899 Kč
Podporované operační systémy: Android 4.4 a novější, tablety Apple s Bluetooth 4.0, telefony Apple s Bluetooth 4.0, Windows Phone 10, tablety s Windows 10
Platnost licence: vždy pro jedno zařízení 

ANetCa (ArrowSysNetworkCash)

Koncová cena bez DPH: 1500 Kč
Podporované operační systémy: Windows 7 a novější
Program je možné na jednom počítači používat ve více instancích. To je vhodné například v případě provozování více organizací (se samostatnými IČO) na jednom zařízení.

Ve snaze dále podpořit partnery prodávající řešení pro EET rozšířila společnost ABC Data svůj sortiment o produkty, které umožňují používání řešení pro EET v terénu. Mezi ně patří specializované pokladní tiskárny a zařízení pro mobilní tisk.

Podobné články

Červnový Reseller Magazine je tu!

6. 6. 2019. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Poslední vydání prvního pololetí 2019 je tady a je nabité nejrůznějšími články víc než kdy dříve. Léto už je skoro tady a tak jsme si pro vás připravili hned několik tematických okruhů, u nichž si můžete dle libosti doplnit své aktuální vědomosti. Mezi hlavní témata červnového čísla tak patří projektory všeho druhu, esport a gaming obecně nebo blockchain a s ním neodmyslitelně spjaté kryptoměny. Čtěte více

Ústavní soud rozhodl, že bezhotovostní platby nebudou součástí EET

19. 12. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: APEK)
Ústavní soud zrušil část zákona o evidenci tržeb na základě návrhu z 1. června 2016. Od března příštího roku tak mimo jiné nebudou muset (nejen) internetové obchody odesílat do EET informace o platbách provedených bezhotovostně, tedy například prostřednictvím platebních karet. Čtěte více

Storyous pronajme EET pokladny pořadatelům letních festivalů

1. 5. 2017. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: Storyous)
Festivaly budou poprvé evidovat tržby. Zkušenosti například z trhů naznačují, že nevhodné EET řešení je může připravit až o pětinu tržeb z občerstvení. Storyous provozovatelům stánků a dalším sezonním provozům nabídne profesionální pokladny na pronájem na týdenní či měsíční bázi, přinese i ekonomické vyhodnocení jejich akcí. EET specialista společnosti Storyous navíc pomůže s plánováním, jak evidovat. Na některé prodejce se ještě pořád může vztahovat výjimka. Čtěte více