Abacus nejrychleji rostoucím partnerem Supermicro 2011

14. 9. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Abacus)
Abacus Electric získal ocenění Nejrychleji rostoucí partner Supermicro za rok 2011. Ocenění převzal Jan Petrák, technický ředitel Abacus, na Supermicro EMEA Summer Training Event v Paříži.

Za oceněním stojí nárůst obratu a počtu prodaných serverů, na kterém se zásadní měrou podílí dobrá skladová dostupnost, kvalitní technická podpora a servis u zákazníka prováděný vlastními techniky Abacus.

Jan Petrák řekl: „Velice si vážíme, že naše snaha je odměněna. Pro rok 2012 usilujeme o stejné ocenění, proto Abacus rozšířil své řady o nové specialisty, kteří jsou nyní k dispozici svým zákazníkům v Praze, Brně, Ostravě, a Českých Budějovicích."

Štítky: 

Podobné články

Evolve se změnilo na Evolveo

8. 4. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: Evolveo a DCD Publishing)
Aby Abacus Electric předešel kolizím názvu Evolve s dalšími obdobně pojmenovanými zahraničními společnostmi, rozhodl se z původního označení vytvořit mírně upravené jméno Evolveo. Čtěte více
Bloody V7

Bloody: herní myši V3, V5 a V7

5. 12. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Abacus Computer)
Společnost A4tech působící na trhu v oblasti hardwaru a softwaru má vlastní herní divizi. Jmenuje se Bloody a v ČR a SR začala prodávat krvavou edici tří drátových herních myší V3, V5 a V7. Čtěte více