2N Telekomunikace vychází vstříc cenovou nabídkou

11. 6. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
2N TELEKOMUNIKACE od června trvale snížila cenu analogových GSM bran 2N EasyGate. S cenou 4600 Kč brána osloví především kanceláře malých firem a živnostníků s vysokým počtem volání na mobilní telefony.

2N EasyGate také řeší telefonické a datové připojení pro mobilní kanceláře, díky kterému lze zřídit přístup na internet a k e-mailu prakticky kdekoli.

Komunikační řešení 2N EasyGate, jako náhrada za analogovou linku, umožňuje snížení nákladů na volání do mobilních sítí. Z názvu 2N EasyGate je patrné, že vše má být „easy“. Instalace a zprovoznění brány jsou skutečně velmi jednoduché. Pro připravení brány k provozu stačí zasunout SIM kartu do pouzdra a připojit síťový adaptér. Vše je takzvaně plug&play. 2N EasyGate pracuje na jedné lince, připojené k telefonu nebo k ústředně a umožňuje jeden současný hovor. Pokud firma potřebuje řešit směrování hovorů na více linkách, může nasadit několik bran 2N EasyGate nebo vybrat bránu vícekanálovou.

Pro uživatele předplacených SIM karet má 2N EasyGate zajímavou službu. Při blížícím se vyčerpání kreditu na SIM kartě brána automaticky odešle SMS zprávu o nedostatečné výši kreditu. Prostřednictvím SMS zpráv může brána uživateli také pravidelně ohlašovat svůj stav s provozními údaji, jako je síla signálu a počet provedených hovorů.

2N EasyGate umožňuje využít režim Baby Call, neboli automatický hovor bez vytočení čísla. Využívá se pro děti nebo pro starší a postižené osoby, aby si mohly jednoduše přivolat pomoc, kdykoli ji potřebují.

Firmy, které v rámci své činnosti potřebují kancelář často stěhovat, využijí sériový port pro GPRS připojení. Telefonovat, surfovat po internetu a používat fax tak mohou skutečně kdekoli, kde je GSM signál zvoleného operátora. Kromě datového připojení je možné přes bránu odesílat a přijímat SMS zprávy, což ocení především marketingové společnosti.

Bránu 2N EasyGate lze zcela jednoduše připojit k jakékoliv pobočkové ústředně, běžnému telefonnímu přístroji nebo přímo k počítači. Při první instalaci stačí z CD nainstalovat driver pro sériové rozhraní a vše je připraveno.

Nově stanovená cena 4600 Kč bez DPH a 5474 Kč s DPH, společně se zajímavým designem a funkčností řadí bránu do kategorie žádané kancelářské elektroniky.