GFI Software uvádí nové SaaS řešení e-mailové bezpečnosti

21. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: GFI Software)
GFI MailSecurity je snadno použitelné SaaS řešení e-mailové bezpečnosti, které skenuje veškerou příchozí elektronickou poštu a blokuje spamy, e-maily obsahující viry a pokusy o phishing. Organizacím přináší všechny výhody cloudového řešení včetně jednoduchého nasazení, snadné správy, rychlého přístupu přes webový portál a přehledných nákladů.

GFI MailSecurity disponuje zabudovanými antivirovými enginy a antispamovými filtry schopnými odstranit infikované e-maily či je zamknout do karantény.  Uživatelé e-mailových schránek mají přístup k webovému portálu, v němž mohou spravovat svůj whitelist/blacklist, a přístup do karantény pro kontrolu spamu, přičemž mohou sami zapsat na whitelist legitimní e-maily nesprávně zachycené antispamovým filtrem.

„E-mail je kriticky důležitou součástí běžného obchodního a komunikačního provozu v organizacích všech velikostí a bohužel firemní e-maily stále častěji obsahují malware či odkazy na nakažené stránky,“ řekl Zdeněk Bínek z distribuční společnosti Zebra systems zodpovědné za prodej řešení GFI Software v České republice a na Slovensku. „GFI MailSecurity je nyní dostupný́ všem našim partnerům pro jejich koncové zákazníky, a to za cenu dle skutečného využití ve formě měsíčního paušálu za e-mailovou schránku.“

K hlavním výhodám GFI MailSecurity patří:

  • Filtrování e-mailů v cloudu – řešení je dostupné v EU a USA a je hostováno na Amazon AWS, takže zákazníci mohou uchovávat data v domácí nebo nejbližší možné jurisdikci.
  • Jednoduché nasazení – zprovoznění GFI MailSecurity v zákazníkově e-mailovém systému je jednoduchou a rychlou záležitostí, není třeba nic instalovat.
  • Osvědčený antispam – propracované anti-spamové řešení chrání e-mailové schránky před spamy a pokusy o phishing.
  • Antimalware – řešení disponuje dvěma enginy, ClamAV a Bitdefender AV, skenujícími přítomnost virů ve všech e-mailových přílohách, včetně zero day hrozeb.
  • Karanténa – umožňuje uživatelům manuálně odblokovat e-maily zachycené jako falešná pozitiva.

Podobné články

Třetina zaměstnanců v práci sdílí hesla, otevírá neznámé přílohy nebo jinak ohrožuje bezpečnost

3. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Anect)
Třetina českých zaměstnanců porušuje zásady bezpečného chování na internetu a své zaměstnavatele tak vystavuje zvýšenému riziku online podvodu nebo hackerského útoku. Lidé například navzájem sdílejí přihlašovací údaje do firemních systémů, zasílají pracovní dokumenty soukromým e-mailem či přes sociální sítě nebo k práci využívají neschválené soukromé počítače či telefony. Čtěte více

Počet DDoS útoků na české firmy roste druhý měsíc v řadě

3. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ComSource)
Počty DDoS útoků na české firmy i jejich celková intenzita v březnu opět vzrostly. Oproti předcházejícímu měsíci dvojnásobně, ve srovnání se začátkem roku dokonce šestinásobně. Dostaly se tak přibližně na úroveň léta loňského roku. Trendem je přitom využívání stále kvalitnějších a efektivnějších útoků. Nejvíce útoků již od července loňského roku míří z Ruska. Čtěte více

Řešení HP Wolf Pro Security získalo vynikající hodnocení v AV-TESTu

3. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Výzkumníci z AV-TESTu označili nové řešení HP Wolf Pro Security za „TOP Produkt“ pro ochranu koncových zařízení ve firmách. Studie výzkumného institutu v oblasti bezpečnosti IT AV-TEST potvrdila, že bezpečnostní software Wolf Pro Security od HP je jedním z nejlepších antivirových řešení pro firemní uživatele využívající platformu Windows na trhu. Čtěte více

Zyxel posiluje kybernetickou bezpečnost v souladu s požadavky směrnice NIS2

2. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zyxel)
Směrnice EU o bezpečnosti sítí a informačních systémů NIS1, která platí od roku 2016, přestala v důsledku rostoucí četnosti a složitosti kybernetických hrozeb vyhovovat nárokům dnešní doby. Její novela, která nabude účinnosti 18. října 2024, představuje příležitost k posílení kybernetické bezpečnosti. Čtěte více