AOC: monitor AOC G2590FX

29. 7. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: AOC)
Cenově dostupný monitor AOC G2590FX, určený především pro hráče, nabízí 24,5” TN panel s milisekundovou odezvou, Full HD rozlišením (1 920 x 1 080 bodů) a 144Hz obnovovací frekvencí. Výbavu doplňuje technologie AMD Radeon FreeSync.

V prosinci 2017 uvedlo AOC na trh sérii G90, jejímž cílem bylo nabízet cenově dostupné, ale přitom výkonné herní monitory. Tato řada si od začátku získala velkou oblibu, řadu ocenění a pozitivních recenzí. I proto se AOC rozhodlo sérii G90 rozšířit o další model. Monitor G2590FX nabízí 24,5” TN panel s rozlišením Full HD, 144Hz obnovovací frekvencí a dobou odezvy 1 ms.

Hraní zpříjemňuje i jas 400 cd/m² a pozorovací úhly 170°/160°. Téměř bezrámečkový design dodáva monitoru exkluzivní vzhled a hodí se i pro vícemonitorové sestavy. Jednoduchý, ale přesto elegantní podstavec nabízí náklon od -3,5° do 21,5°. Monitor je vybaven i VESA držákem 100 x 100 mm.

Technologie FreeSync umožňuje synchronizovat obnovovací frekvenci monitoru se snímkovou frekvencí grafických karet AMD a tím zaručuje plynulý obraz a nerušené hraní. Monitor je dále vybaven technologií FlickerFree, která eliminuje blikání podsvícení, a módem Low Blue Ligh, jež filtruje škodlivé délky modrého světla.

Model G2590FX je vybaven porty VGA, DisplayPort 1.2 a dvojicí konektorů HDMI 1.4.

Produktový list výrobku z katalogu Icecat: 

Vybraný sortiment

Distribuce ČR: 
Štítky: 

Podobné články

Hasan Koçyiğit, viceprezident pro obchod a marketing ve společnosti ViewSonic

Hasan Koçyiğit (ViewSonic): Stavíme na vztazích s partnery i zákazníky

13. 9. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a ViewSonic)
Hasan Koçyiğit, viceprezident pro obchod a marketing ve společnosti ViewSonic, se s námi v rozhovoru podělil o nejnovější informace související s děním v této firmě zaměřené na zobrazovací technologie. Kromě produktových novinek se můžete seznámit také s aktuální kondicí společnosti nebo o plánu stát se dodavatelem komplexních řešení a ekosystémů. Čtěte více

David Kordík (Samsung): Nabízíme vyspělé technologie a maximální podporu partnerů

7. 6. 2024. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
David Kordík, head of display division ve společnosti Samsung, nám prozradil, jaké novinky si společnost připravila v oblasti monitorů a digital signage. Řeč byla také o partnerském programu STEP a plánované Display Roadshow, kterou byste si neměli nechat ujít. Čtěte více

Philips představil monitor Evnia 25M2N5200U pro hráče e-sportů

14. 5. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: Philips)
Společnost Philips uvedla na trh zcela nový model řady Evnia 5000 určený speciálně pro e-sporty. Monitor Philips Evnia 25M2N5200U byl navržen speciálně s ohledem na soutěžní hráče a nabízí vysokou rychlost, přesnost a intuitivní ovládání. Čtěte více

AGON by AOC: monitory CU34G4Z a 25G4SXU

26. 4. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: AOC)
Značka AGON by AOC představila nové modely s atraktivním poměrem mezi cenou a výkonem. Zatímco varianta CU34G4Z zaujme zakřiveným 34" ultraširokoúhlým panelem s frekvencí 240 Hz, verze 25G4SXU zákazníky láká na 24,5" displej s 300Hz rychlostí. Obě novinky tak přinášejí výhodu vysoké obnovovací frekvence, kterou vyžadují soutěžní hráči, bez nutnosti vysokých příplatků. Čtěte více