Tech Data v Česku nabídne ikonickou Xbox lednici

8. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Na český (a slovenský) trh míří mini chladnička Xbox Mini Fridge. Stane se tak díky exkluzivní dohodě s americkou společností Ukonic, která vyrábí merchandisové produkty s licencemi předních značek z oblasti IT nebo zábavního průmyslu.

Tech Data je nyní v Česku, na Slovensku a v Maďarsku výhradním partnerem Ukonic a distributorem produktů, které na trhu zatím neměly oficiální zastoupení. „Je to velký úspěch našeho Xbox týmu. Jsme moc rádi, že díky smlouvě s Ukonic můžeme i v Česku nabídnout produkty, které milují všichni geekové nebo fanoušci fantasy a sci-fi,“ uvedl Martin Zídek, produktový manažer Microsoft Xbox v Tech Data.

Díky smlouvě začnou vybraní partneři Tech Data již od října nabízet nejpopulárnější produkt Ukonic, mini chladničku Xbox Mini Fridge, jejíž podoba věrně kopíruje herní konzoli Microsoftu Xbox. Design konzole vyvolal u některých lidí v herním světě posměšné reakce a přirovnání k lednici. Na to Microsoft reagoval nejprve výrobou skutečných lednic ve tvaru Xbox. Na ně navazují minichladničky Xbox Mini Fridge vyrobené ve spolupráci se společností Ukonic, které jsou označovány za nezbytnou součást každého „hráčského doupěte“.

Ukonic již od roku 2003 vyrábí různé produkty především pro domácí užití, které designově vycházejí například ze slavných filmů, comicsů a počítačových her. Ukonic na základě licencí využívá pro své produkty značky Microsoft, Nintendo, Marvel, Minecraft, Star Trek, Star Wars a mnoho dalších. V sortimentu firmy je například oblečení, nábytek, nádobí, osvětlení a další doplňky.

Štítky: 
TD SYNNEX, Ukonic

Profilová karta firmy

TD SYNNEX

TD SYNNEX

Společnost TD SYNNEX je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy