Tech Data rozšířila partnerství s Automation Anywhere o RPA řešení

1. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Společnost Tech Data rozšířila své partnerství s Automation Anywhere o dodávku řešení automatizace robotických procesů (RPA) na evropský trh. Evropští zákazníci distributora tak mohou poskytovat řešení automatizace podnikových procesů využívající AI, která pomáhají podnikům podporovat jejich lidskou pracovní sílu a zvyšovat efektivitu.

Díky tomu mohou podniky uvolnit zdroje pro další oblasti svého podnikání, kde mohou zvyšovat hodnotu, například zvýšením produktivity, zapojením zákazníků a inovacemi.

„Automatizace robotických procesů je nově se rozvíjející technologie, která je klíčová pro zvyšování produktivity a přesnost obchodních procesů, které mění způsob fungování podniků,“ řekl Craig Smith, viceprezident IoT a Analytics pro Evropu společnosti Tech Data. „Přidání řešení Automation Anywhere do evropského portfolia nám pomůže uspokojit rostoucí poptávku po automatizačních a AI technologiích poskytovaných prostřednictvím naší partnerské komunity v regionu.“

RPA je technologie, která je připravena způsobit revoluci ve společnostech nasazením digitální pracovní síly, která pomůže zefektivnit podnikání, zlepšit kvalitu práce a umožní významnou návratnost investic. Automatizace Anywhere, leader v oblasti RPA, používá softwarové roboty, kteří pracují bok po boku s lidmi, aby vykonávali velkou část opakujících se úkonů, což umožňuje pracovníkům soustředit se na kreativnější aspekty své práce. Tato technologie kombinuje sofistikovanou technologii RPA s kognitivní a integrovanou analytickou technologií pro správu a škálování obchodních procesů s téměř nulovou chybovostí, čímž dramaticky snižuje provozní náklady pro více než 3 100 podniků po celém světě.

„Organizace se dnes obracejí na RPA kvůli vysoké úrovni efektivity a produktivity dosahované inteligentní automatizací, která v důsledku může změnit způsob, jakým podniky fungují a jak lidé pracují,“ uvedl Eddie O’Brien, senior viceprezident a vedoucí globálního kanálu Automation Anywhere. „Rozšířením našeho partnerství s Tech Data v Evropě můžeme nyní oslovit více zákazníků, kteří chtějí implementovat RPA a pomoci jim odemknout lidský potenciál.“

Štítky: 
Automation Anywhere, Tech Data (Distribution + AS)