Tech Data posiluje nabídku cloudového zabezpečení o Barracuda Networks

22. 8. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Tech Data AS uzavřela dohodu s poskytovatelem bezpečnostních řešení s podporou cloudu Barracuda Networks. Zákazníci Tech Data v oblasti střední a východní Evropy včetně České republiky a Slovenska budou mít nyní přístup ke kompletní nabídce předplacených IT řešení společnosti Barracuda, která zahrnuje ochrana e-mailu, zabezpečení sítě a aplikací a ochrana dat.

Díky dohodě přibývá do nabídky Tech Data řešení WAFAAS (Web-Assisted Firewall as a Service) od Barracudy, které zjednodušuje a zrychluje pokrytí ochrany webových aplikací. Zákazníci Tech Data mají také přístup k portfoliu produktů PhishLine společnosti Barracuda, které pomáhají předcházet falešným e-mailům, ztrátě dat a poškození značky prostřednictvím školení a testování zaměstnanců tak, aby rozpoznali cílené phishingové útoky.

Pavel Salák, generální ředitel Tech Data Česká republika, uvedla: „Rozsáhlá a cenově dostupná řešení s podporou cloudu na ochranu e-mailu, dat a zabezpečení sítě a aplikací od společnosti Barracuda jsou skvělým přírůstkem do komplexního portfolia Tech Data. Jejich řešení chrání zákazníky, data a aplikace před dnešními pokročilými hrozbami a my se těšíme na rozšíření jejich dosahu k naší zákaznické komunitě a společný růst byznysu na celém území střední a východní Evropy.“

„Našim partnerům se logo Barracuda Networks poprvé představí na blížícím se TD Festu 3. září na Cindě – a to jako jeden z partnerů festivalu,“ dodal Petr Zahálka, security specialista Tech Data AS. „Našim partnerům pak v podzimní sezoně nabídneme také standardní workshopy a školení.“

„Jsme potěšeni, že je Tech Data naším distributorem, který nám pomůže rozšířit naši obchodní přítomnost na území střední a východní Evropy. Tech Data se plně seznámila se sortimentem a službami společnosti Barracuda v oblasti ochrany e-mailu, bezpečnosti sítě a aplikací a ochrany dat. Prostřednictvím naší kombinované obchodní strategie jsme atraktivní pro zákazníky, školíme zaměstnance a podporujeme dynamický ekosystém obchodních partnerů. Dalším z našich hlavních cílů bude snaha umožnit poskytovatelům řízených služeb podporovat všechny typy uživatelů a podniků v regionu využívajících technologii společnosti Barracuda,“ dodal Walter Egger, regionální obchodní ředitel Barracuda Networks.

Štítky: 
Barracuda Networks, Tech Data (Distribution + AS)