Tech Data distributorem D-Link

3. 7. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: D-Link)
Společnost D-Link podepsala distribuční smlouvu s Tech Data Distribution. Podepsáním smlouvy se Tech Data stala distributorem produktů společnosti D-Link na území České republiky.

Společnost D-Link dodává na trh produkty pro domácnosti, firmy, poskytovatele internetu, mobilní operátory a datová centra a je jedním ze světových výrobců aktivních prvků síťové infrastruktury. Navrhuje, vyvíjí a vyrábí síťové prvky, bezdrátová zařízení, IP kamerové systémy a produkty pro tzv. chytrou domácnost a internet věcí. Společnost D-Link je průkopníkem mnoha IP technologií pro plně integrované prostředí digitálních domácností a počítačových sítí.

Své produktové portfolio nabízí D-Link organizacím a spotřebitelům prostřednictvím sítě distribučních partnerů, do které už patří i společnost Tech Data Distribution, česká pobočka firmy Tech Data Corporation. Mezi zákazníky Tech Data Distribution patří reselleři a systémoví integrátoři, kteří se zabývají prodejem zboží koncovému uživateli.

„Tech Data je distributorem produktů D-Link v mnoha evropských zemích. Proto jsem rád, že můžeme naše zkušenosti z jejich prodeje uplatnit i v České republice,“ řekl Lukáš Hála, produktový manažer zodpovědný za značku D-Link v Tech Data Distribution. „Pro distribuci produktů D-Link budeme využívat naše logistické centrum v Boru u Tachova, které do teď sloužilo především pro obsluhu zákazníků v Německu a Rakousku. Díky oficiální distribuci pro ČR tak budeme moci nabídnout našim českým partnerům kromě vysoké dostupnosti také adekvátní projektovou podporu při tvorbě systémů a komplexních síťových řešení.“

„Těším se na spolupráci s naším novým partnerem Tech Data Distribution. Věříme, že tato spolupráce bude oboustranně výhodná a prospěšná i pro zákazníky, protože tak pro ně budou naše produkty ještě dostupnější,“ řekl Marcin Michalski, district manager společnosti D-Link.