Tech Data autorizovaným distributorem produktů Hikvision

3. 8. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Společnost Tech Data uzavřela autorizovaný distribuční kontrakt s firmou Hikvision, výrobcem kamerových, videodohledových zabezpečovacích systémů a systémů přístupových. Distributor tak rozšířil svou nabídku o jednoho z největších hráčů v oblasti sledovacích systémů (surveillance) a je připraven poskytnout další řešení ze strategicky důležité oblasti bezpečnosti.

„Jsem velice potěšen důvěrou, kterou v nás vkládá společnost Hikvision a její český tým. Díky dobře volené distribuční strategii jsme schopni nabídnout obě distribuční cesty - „šoupnutí“ produktu k zákazníkům, kteří neočekávají další podporu nebo prodej s přidanou hodnotou. Tech Data v této oblasti umí nabídnout veškerou předprodejní podporu a také díky široké nabídce dalších značek – nabídnout a dodat ucelené řešení (servery, zálohování, software i síťovou infrastrukturu),“ řekl Vít Vojtěšek, ředitel produktového marketingu společnosti Tech Data Distribution.

„Společnost Hikvision vítá uzavření kontraktu s tak významným hráčem na trhu jako je Tech Data. Od naší vzájemné spolupráce očekáváme oboustranně zajímavý obchodní výsledek a veliký synergický efekt - takový jaký může přinést jen spolupráce jedniček ve svém oboru na trhu,“ řekl na očekávanou spolupráci Pavel Švadlenka, channel sales leader v Hikvision.

Produktovým manažerem, který má spolupráci se značkou Hikvision na starosti, je Lukáš Hála.

Štítky: