SWS se stala distributorem Philips audio

10. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
Společnost SWS se na českém a slovenském trhu stala autorizovaným distributorem společnosti TP Vision v sortimentu sluchátek a dalších audio produktů prodávaných pod značkou Philips.

Zákazníci společnosti SWS tak mohou z nabídky nově vybírat soundbary a domácí kina, sluchátka, bezdrátové reproduktory, „party reproduktory“ a domácí audio, které budou skladem k dispozici již v polovině ledna 2024.

Produktovým manažerem je Zbyněk Bidlo, zbidlo@sws.cz, tel. +420 702 294 298.

„Distribuční smlouva se společností TP Vision na sortiment sluchátek a audio produktů Philips nás velmi těší. Zároveň vhodně rozšiřuje nabídku společnosti SWS o další významnou značku v oblasti spotřební elektroniky. Jsem velmi rád, že jsme se stali pro danou značku partnerem, a že budeme nadále schopni uspokojovat stále rostoucí požadavky našich zákazníků,“ uvedl Roman Kalivoda, ředitel nákupu SWS.

Štítky: 
SWS, TP Vision (Audio a TV Philips)

Profilová karta firmy

SWS a.s.

SWS a.s.

Firma SWS a.s. vznikla v roce 1991, má základní kapitál 130,485 mil. Kč a zaměstnává bezmála 300 pracovníků.
SWS a.s. je výhradně distribuční společností zabývající se nákupem a prodejem informačních a komunikačních technologií, spotřební elektroniky a digitální techniky. Svým obchodním partnerům poskytuje široké portfolio hardwarových a softwarových produktů od více než 250 výrobců.

Zobrazit detail firmy