RRC CZ distributorem Corning Cable Systems

25. 10. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: RRC CZ)
RRC CZ se stala autorizovaným distributorem společnosti Corning Cable Systems, a to jak pro český, tak slovenský trh, která je předním hráčem v produkci komunikačních řešení na bázi optických vláken.

Corning Cable Systems vyvíjí a vyrábí optické a měděné kabely, speciální kabelážní systémy a hardware pro datová centra jako kabinety, network interface, splitery ale i testovací nástroje a nástroje pro spojování kabelů. Dále také příslušenství ke kabelážím systémům a konektory jak metalické tak optické.

„Produkty společnosti Corning Cable Systems, zejména optické kabeláže vhodně doplňují v našem portfoliu stávající produkty Motorola POL a přinášejí nové příležitosti v segmentu speciálních produktů pro datová centra, zejména pro zákazníky kteří vyžadují špičkovou kvalitu,“ okomentoval potenciál nové značky v portfoliu RRC CZ Petr Provazník, produktový manažer odpovědný za rozvoj těchto produktů.

Podobné články

RRC CZ distributorem NiceLabel

7. 11. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: RRC CZ)
Společnost RRC CZ se stala výhradním autorizovaným distributorem produktů NiceLabel společnosti Euro Plus. Smlouva je platná od 1. 11., a to jak pro český, tak slovenský trh. Čtěte více