Lama Plus distributorem kalkulaček Citizen

14. 8. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lama Plus)
Společnost Lama Plus rozšířila svou nabídku kancelářských potřeb o kalkulačky Citizen. Podpisem distribuční smlouvy platné od 1. 8. 2018 se tak stala autorizovaným distributorem kompletní nabídky kalkulaček značky Citizen.

Lama Plus tak aktuálně resellerům nabízí portfolio značkových kalkulátorů čítající sedm značek a více než 300 typů kalkulaček.

Společnost Citizen Systems produkuje kalkulátory a tiskárny od roku 1964. Je dceřinou společností Citizen Group, která se zabývá celosvětovou produkcí hodinek a hodinářských komponentů již od roku 1930.

Citizen nabízí široký a rozmanitý sortiment od kompaktních kapesních zařízení až po sofistikované modely kalkulaček. V nabídce najdete stolní, kapesní i vědecké kalkulačky v designovém provedení, business i profi modely a aktuálně také „ECO „ kalkulačky vyrobené s použitím recyklovaných materiálů bez nutnosti napájení bateriemi.

„Navázání spolupráce se značkou Citizen je jeden z dalších kroků naší vize poskytování těch nejlepších služeb komplexního dodavatele spotřebního materiálu, počítačových doplňků, herních periferií a kancelářských potřeb ve vysoké kvalitě a za nejlepší ceny na trhu,“ řekla produktová manažerka Markéta Pejchlová, která se ve společnosti Lama Plus věnuje nákupu doplňkům pro IT a kancelář.

„Kalkulačky Citizen u nás mohou zákazníci nově nakupovat nejen za skvělé ceny, ale zároveň s nákupem sbírají tzv. eBody. Získané eBody pak mohou využít na nákup vybraného zboží za výjimečné eCeny, k úhradě dopravného a v neposlední řadě si nasbírané eBody mohou šetřit na předvánoční období k nákupu dárků pro své blízké. A to není všechno. Od 20. 8. 2018 vyhlašuje Lama Plus promoakci, při které získávají partneři za nákup kalkulaček Citizen vstupenky do multikina CineStar. Takže letos do školy jedině s kalkulačkou Citizen!,“ dadala s úsměvem produktová manažerka.

Štítky: 
Citizen, Lama Plus