Focus Nordic přidává do své distribuce na Slovensku nabíjecí stanice ZENDURE

18. 1. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Focus Nordic)
Společnost Focus Nordic se stala distributorem značky Zendure pro Slovensko. Zendure nabízí všestranná řešení v rychle rostoucích oblastech na trhu, jako jsou přenosné napájecí stanice, přenosné solární panely nebo domácí systémy pro skladování energie.

Řešení pro skladování energie od společnosti Zendure si v krátké době vydobyly vedoucí postavení na světovém trhu a od svého vzniku v roce 2013 nashromáždily více než 60 inovativních patentovaných technologií.

Od svého založení firma Zendure uvádí na trh inovativní produkty a dosahuje rychlých průlomů v klíčových technologiích skladování energie a přenosného napájení. Přenosné zdroje energie mohou nabíjet kamery, drony, notebooky a další zařízení a řešit tak problémy s napájením při venkovní zábavě, každodenní potřebě, a dokonce i pomoci nastartovat vozidlo v nouzi.

Přenosné napájecí stanice

Přenosné napájecí stanice jsou mobilní dodavatelé energie. Zároveň se uplatní na jakýchkoli venkovních pracovištích, při kempování nebo při přípravách na odstávku či výpadek proudu.

Přenosné napájecí stanice značky Zendure jsou vybaveny silným výstupem, různými možnostmi připojení a zajímavými funkcemi, mají GPS a 4G IoT hardware a jsou první solární nabíječkou na trhu, která podporuje použití 4G mimo síť.

Přenosné solární panely

Přenosné solární panely firmy Zendure využívají monokrystalické solární články nové generace, které maximalizují účinnost přeměny a dosahují až o 22,5 % lepších výsledků než podobně hodnocené polykrystalické solární panely, a to i za špatných světelných podmínek.

Panely s odolnou konstrukcí jsou vybaveny nastavitelným stojanem a lze je zapojit v sadách do sebe.

Dostupnost

Produkty Zendure budou dostupné koncem v průběhu února 2023.

Více informací poskytne Matej Sumka (matej.sumka@focusnordic.cz).