Focus Nordic nabídne tašky Gomatic x Peter McKinnon

11. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Focus Nordic)
Společnost Focus Nordic s hrdostí oznámila, že byla vybrána jako nový evropský distributor cestovních tašek značky Gomatic, která přichází na evropské trhy. V USA se již prodává pod značkou Nomatic.

Společnost Nomatic/Gomatic byla založena v USA v roce 2014 jako projekt na Kickstarteru. O několik let později se společnost stala výrobcem značky známé svými prémiovými taškami, nápaditými funkcemi a čistým designem.

Oba zakladatelé si dali za cíl vytvořit nejfunkčnější batohy a cestovní tašky, jaké kdy existovaly. Nyní Gomatic nabízí celou řadu špičkových brašen na fotoaparáty, cestovních tašek, tašek pro každodenní nošení, zavazadel a příslušenství, spolu s řadou brašen pro fotoaparáty, navrženou a vyvinutou společně se slavným YouTuberem Peterem McKinnonem.

Tašky Gomatic cílí na cesty pro fotografy, tvůrce obsahu, blogery nebo pro kohokoli, kdo miluje systém balení „do posledního milimetru“ – tedy promyšlený systém pro každodenní cestování, pracovní cestu, víkendový výlet nebo delší dovolenou.

Peter McKinnon X Gomatic

Slavný kameraman, fotograf a YouTuber Peter McKinnon s více než 5,4 miliony sledujících, byl od začátku věrným zákazníkem společnosti. Má vášeň pro doplňky a je posedlý věcmi, které fungují opravdu dobře, díky čemuž každý den vytváří lepší obsah. Peter přišel s nápadem spolupráce se značkou Gomatic s cílem vytvořit „vlastní“ brašnu na fotoaparát bez kompromisů. Spolupráce mezi nimi vyústila ve fantastickou řadu tašek a brašen na fotoaparát, dokonalý cestovní ekosystém pro fotografy a tvůrce video obsahu.

Kvalitní a funkční tašky s čistým designem

Společnost Gomatic se může pochlubit širokou škálou různých tašek a batohů ze silného, odolného, voděodolného materiálu s perfektními detaily a funkčností. Flexibilní design má vyhrazené a nastavitelné přihrádky pro bezpečné uložení příslušenství, notebooku, tabletu a oblečení pro dosažení optimalizované vnitřní a vnější organizace. S jednoduchým, ale elegantním přístupem ke všem nezbytným věcem, silnými švy a zipy, ergonomickými popruhy a čistým a prémiovým designem, je taška Gomatic užitečná a praktická za každých podmínek.

Klíčové vlastnosti produktů Gomatic:

• vysoce kvalitní, odolný a voděodolný design;
• adaptabilní a univerzální systém pro interní a externí organizaci;
• rychlý přístup k vybavení, oblečení a dalším drobným předmětům;
• pohodlné nošení s vhodnou oporou;
• perfektní společník pro pracovní cesty, víkendové výlety nebo delší dovolenou;
• k dispozici také velké množství příslušenství.

Výběr ze sortimentu Gomatic

Gomatic Peter McKinnon Camera Pack – Cestovní batoh

Gomatic Peter McKinnon Camera Pack 35L je batoh pro každé dobrodružství. Batoh, navržený Peterem McKinnonem, umožňuje využít designové oddíly pro vybavení fotoaparátu a oblečení i na několikadenní výlet. Odnímatelné skládací přepážky, možnost rozšíření batohu a vnější popruhy na přenášení umožní zabalit cokoliv, co bude uživatel potřebovat. Nabízí prostor pro notebook a tablet a mnoho dalších síťovaných kapes pro menší předměty, jako jsou paměťové karty, kabely, kryty objektivů atd.

Cestovní taška Gomatic V2 40L

Uživatelé, kteří vyžadují ještě více flexibility, ocení patentovaný systém popruhů umožňující přeměnit sportovní brašnu na batoh. Všechny 40litrové cestovní brašny obsahují přizpůsobitelnou tašku na prádlo i přihrádky na elektroniku, boty, oblečení, a dokonce i prostor na láhev s vodou a mnohé další.

Gomatic Navigator Sling 6L

Batoh s voděodolnými, ochrannými zipy pro vysokou ochranu a bezpečnost. Stabilizační popruh na cestách poskytne další podporu. Hodit se mohou i přihrádka na láhev s vodou a slot na kartu umístěný na popruhu.

Kirstine Lindholm, produktová manažerka ve Focus Nordic, k produktům uvedla: „Jsme velmi rádi, že můžeme Evropě nabídnout značku Gomatic. Už je to poměrně dlouho, co jsem viděla tašky tak vysoké kvality. Jsou navrženy s pozoruhodnou pozorností věnovanou detailům a funkcím a jsou připraveny zvládnout všechna dobrodružství, které na vás čekají – skutečná dokonalost, co se organizace týče.“

Sortiment značky Gomatic bude k dispozici během srpna 2021.

Více informací poskytne country manager Focus Nordic Matej Sumka (matej.sumka@focusnordic.cz).

Štítky: 
Příslušenství, Batohy, Fotografie, Video, Focus Nordic, Gomatic

Podobné články

Genesis: herní stůl HOLM 320 RGB White

11. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Genesis)
Herní stůl Genesis HOLM 320 RGB White je vhodný volbou pro uživatele, kteří hledají kombinaci stylu a funkčnosti. Deska typu MDF o rozměrech 120 x 60 cm je potažena karbonovou dýhou a díky poličce, na kterou lze umístit obrazovku, nabízí dostatek prostoru. Čtěte více

Dočkáme se snazší výměny baterií a jednotné nabíječky?

27. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: BatteryShop.cz)
Evropská unie se již mnoho let snaží prosadit legislativu pro jednodušší užívání elektroniky. Prioritou je zavedení společných nabíjecích portů pro všechny mobilní telefony a snadná výměna akumulátorů v mobilech i noteboocích. Tyto kroky mají snížit množství elektronického odpadu a ochránit tak životní prostředí. Čtěte více

AOC sjednotí své herní periferie pod novou značkou

28. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AOC)
Firma AOC představila svou novou zastřešující značku AGON by AOC specializovanou výhradně na gaming. Nová značka sjednotí stávající řady herních monitorů a příslušenství a zároveň rozšíří produktovou nabídku o nové modely určené pro různé skupiny hráčů. Čtěte více
AGON AGK700

AOC začíná nabízet herní mechanické klávesnice, myši a podložky

26. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AOC)
Po náhlavních soupravách, které byly uvedeny na trh letos v březnu, míří výrobce monitorů AOC do dalších segmentů herního příslušenství – zákazníci se nově mohou těšit na myši, klávesnice a podložky pod myš. Čtěte více