eD system je oficiálním distributorem Synology

3. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Společnost eD system se od dubna 2020 stala oficiálním distributorem síťových úložišť pro domácí a firemní použití značky Synology. eD system získal oficiální distribuci této značky již dříve na Slovensku.

V nabídce eD SHOPu tak přibyla nová síťová úložiště NAS (Network Attached Storage). „Značka se soustředí na zálohy dat, kompletní správu firemních dat a komunikace, dohledy kamer, příslušenství a doplňkové routery,“ přiblížil nabídku produktový manažer značky Synology Jaromír Červený.

Jednou z produktových novinek značky je například Synology DiskStation DS220j – aktuálně nejprodávanější dvoušachtové zařízení NAS. Podle produktového manažera Jaromíra Červeného zákazníky určitě zaujme také firemní NAS s SSD cache Synology DS918 nebo zařízení pro pokrytí domu Wi-Fi systémem mesh Synology MR2200ac.

„Díky této spolupráci můžeme našim zákazníkům nabídnout lepší cenové podmínky, a to včetně partnerského programu Synology, projektové podpory, pomoci s výběrem zařízení a také rychlejší vyřízení případných reklamací,“ představila výhody spolupráce Katarína Mišíková, která se v eD stará o marketing značky Synology.

Profilová karta firmy

eD system a.s.

eD system a.s.

eD system a.s. patří mezi největší distributory IT a výpočetní techniky v České republice. Společnost se nyní výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje i do dalších zemí EU. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 500 značek nejvýznamnějších světových výrobců, přes 135 000 produktů a umožňuje odběratelům nakoupit vše potřebné "pod jednou střechou“. Společnost disponuje skladem o rozloze 20 000 m2 a špičkovým logistickým zázemím s více než 16 000 druhy produktů k okamžitému dodání.

Zobrazit detail firmy