eD system je distributorem značky Polaroid pro ČR a SR

31. 1. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Společnost eD system se stala distributorem produktů značky Polaroid na českém i slovenském trhu. Zákazníci v nabídce naleznou širokou škálu fotoaparátů, které jsou známé okamžitým vyvoláním snímku. Nechybí ani bohatý výběr příslušenství, zahrnující například polarizační filtry.

„Spoluprací se značkou Polaroid jsme rozšířili naše portfolio o téměř stovku produktů z oblasti tiskových zařízení a foto techniky. Konkrétně bych vyzdvihnul například ultratenké kapesní tiskárny s technologií Thermo nebo 3D pera, která umožňují vytváření trojrozměrných modelů ze dřeva,“ představil spolupráci produktový manažer značky Václav Sedmík.

Značka Polaroid působí na trhu již téměř 80 let. Mezi nejznámější produkty patří tzv. instantní fotoaparáty, které pomocí speciální technologie dokážou fotografii vyvolat ihned po zaznamenání. Mimo to ale nabízí celou škálu produktů, kterými se snaží napomáhat uživatelům zachytit a sdílet důležité momenty se svými blízkými. Za úkol si i nadále dává nabízet kvalitní produkty, které přinesou uživatelům maximální výbavu, a které budou následovat hodnoty značky Polaroid.

„Ze spolupráce máme ohromnou radost, jelikož díky ní nabízíme zákazníkům zajímavý produkt, který se na trhu těší již několik let velké oblibě. Mimo to však portfolio zahrnuje i velmi moderní produkty, které si své místo na trhu teprve získávají,“ dodal Sedmík.

Více informací k produktům značky Polaroid poskytne Václav Sedmík (+420 724 222 085, vsedmik@edsystem.cz).

Štítky: 
eD system a.s., Polaroid