eD system je exkluzivním distributorem značky Humidef

6. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Společnost eD system je od prosince 2020 exkluzivním distributorem slovenské značky Humidef. Ta se specializuje na ochranu elektroniky a techniky před korozí a oxidací.

Produkty této značky distributor nabízí svým zákazníkům v Česku, na Slovensku i v Polsku. Vhodné jsou pro majitele mobilů, tabletů, fotoaparátů, ale i jiných zařízení.

eD SHOPu přibyly dva základní produkty Humidef, a to v různých velikostech balení. „Prvním je ochranný čip, který vytváří permanentní ochranu zařízení a techniky před korozí a atmosférickou vlhkostí. Druhým je záchranný balíček, který slouží jako první pomoc při poškození vodou jakéhokoli elektronického či kovového zařízení,“ přiblížil nabídku produktový manažer Daniel Sojka, který má v eD značku na starosti.

Pro výrobu svých produktů firma používá vlastní technologii. „Jejím principem je pohlcování vlhkosti a vody z okolí s cílem dostat relativní vlhkost prostředí pod 40 procent. V ten moment již nejsou podmínky pro tvorbu koroze. Tam, kde to není možné, vytváříme řešení, které účinky těchto vlivů minimalizují,“ vysvětlil Dávid Zemčák, obchodní zástupce z firmy Humidef.

Společnost Humidef je mladá inovativně-technologická firma z východního Slovenska, která uvedla své produkty na trh v roce 2019. Firma vyvíjí řešení, která chrání elektroniku a techniku před účinky vody a vlhkosti, a prodlužují tak životnost elektronických zařízení.

Více informací o produktech Humidef poskytne produktový manažer eD Daniel Sojka (+420 515 913 848, dsojka@edsystem.cz).

Štítky: 

Profilová karta firmy

eD system a.s.

eD system a.s.

eD system a.s. patří mezi největší distributory IT a výpočetní techniky v České republice. Společnost se nyní výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje i do dalších zemí EU. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 500 značek nejvýznamnějších světových výrobců, přes 135 000 produktů a umožňuje odběratelům nakoupit vše potřebné "pod jednou střechou“. Společnost disponuje skladem o rozloze 20 000 m2 a špičkovým logistickým zázemím s více než 16 000 druhy produktů k okamžitému dodání.

Zobrazit detail firmy