eD system je exkluzivním distributorem značky Antikamera

20. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Společnost eD system se stala exkluzivním distributorem produktů Antikamera v České republice a v Polsku. Nabídka eD SHOPu se tak rozrostla o stylové ochranné kryty na webkameru.

Ochranné produkty Antikamera jsou vyrobeny z tvarovatelného materiálu, využít je tak lze na různé modely notebooků. „Po namočení do teplé vody lze přizpůsobit tvar krytu, který po několika vteřinách po vytažení z vody opět ztvrdne. Takto lze kryt přizpůsobovat různým notebookům opakovaně,“ vysvětlil Ivan Iľko ze značky Antikamera.

Zákazníci mohou na eD SHOPu vybírat nejen z deseti barevných variant, ale k dispozici je i možnost využít tyto produkty jako reklamní předmět. „Je možné nechat si natisknout na kryty vlastní logo. Vznikne pak drobný, praktický a decentní marketingový předmět, který mohou naši zákazníci využít pro svou propagaci,“ uvedl produktový manažer Daniel Sojka, který má v eD značku Antikamera na starosti. Jak dodal, cena se bude odvíjet od počtu objednaných kusů.

Antikamera je slovenská značka, která má jako jednu z priorit podporu lokální ekonomiky. Proto celý proces výroby až po zabalení produktů probíhá právě na Slovensku. Značka navíc dbá na ochranu životního prostředí, produkty jsou tak vyrobeny z ekologického materiálu – bioplastu.

Více informací o produktech Antikamera i možnosti potisku vlastního loga poskytne produktový manažer eD Daniel Sojka (+420 728 058 487, dsojka@edsystem.cz).

Štítky: 

Profilová karta firmy

eD system a.s.

eD system a.s.

eD system a.s. patří mezi největší distributory IT a výpočetní techniky v České republice. Společnost se nyní výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje i do dalších zemí EU. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 500 značek nejvýznamnějších světových výrobců, přes 135 000 produktů a umožňuje odběratelům nakoupit vše potřebné "pod jednou střechou“. Společnost disponuje skladem o rozloze 20 000 m2 a špičkovým logistickým zázemím s více než 16 000 druhy produktů k okamžitému dodání.

Zobrazit detail firmy