eD system je distributorem zámků Smartkeeper

16. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Nabídka společnosti eD system se v únoru rozrostla o značku Smartkeeper, která se specializuje na zabezpečení portů počítačů a notebooků.

„Produkty Smartkeeper fungují jako takzvané záslepky či zámky portů. Využívají se tehdy, když majitel nebo provozovatel daného notebooku či počítače nechce, aby porty těchto zařízení byly využívány. Například se bojí, že port může být poškozen, může se v něm něco zlomit nebo do něj může být vložena zavirovaná flashka,“ vysvětlil využití produktů Dominik Rykala, který má v eD značku na starost. Pro první otestování produktů doporučuje startovací sadu obsahující několik konektorů.

Zámky portu a jejich klíče jsou k dispozici v několika barevných variantách, vyráběny jsou například v oranžové, modré či zelené barvě. Zámek dané barvy pak lze vždy odemknou jen stejně barevným klíčem. Přístupy k různým konektorům tak může majitel zařízení nastavit různým uživatelům.

Bezpečnostní záslepky Smartkeeper se doposud vyráběly jen pro zákazníky na míru, a to pod značkou Smartkeeper Professional, která nabízí unikátní vzor klíče pro každého zákazníka. Nyní výrobce přišel na trh s produktovou řadou Essential, která cílí na maloobchod.

Další informace poskytne produktový manažer Dominik Rykala (+420 597 444 229, drykala@edsystem.cz).

Štítky: 
eD system a.s., Smartkeeper

Profilová karta firmy

eD system a.s.

eD system a.s.

eD system a.s. patří mezi největší distributory IT a výpočetní techniky v České republice. Společnost se nyní výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje i do dalších zemí EU. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 500 značek nejvýznamnějších světových výrobců, přes 135 000 produktů a umožňuje odběratelům nakoupit vše potřebné "pod jednou střechou“. Společnost disponuje skladem o rozloze 20 000 m2 a špičkovým logistickým zázemím s více než 16 000 druhy produktů k okamžitému dodání.

Zobrazit detail firmy