eD system distributorem ebook čteček PocketBook

29. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Nabídka distributora eD system se rozrostla o značku PocketBook. Do oficiální distribuce pro český a slovenský trh ji společnost získala od 1. června 2020.

V e-shopu eD system přibyly novým partnerstvím nejen elektronické čtečky s e-ink displejem, ale i ochranné obaly pro tyto produkty. Sortiment značky PocketBook v současné době zahrnuje zařízení s různými úhlopříčkami a různými charakteristikami.

„Jedním z aktuálně nejzajímavějších produktů pro naše zákazníky bude určitě momentální bestseller na Heuréce PocketBook 627 Touch Lux 4. Jde o ultralehké ergonomickém zařízení se zabudovaným nasvícením a možností uložení až tří tisíc e-knih. Tento model navíc získal jednu z nejprestižnějších cen za design Red Dot Award,“ uvedl produktový manažer Vojtěch Urban, který má značku v eD na starosti.

„PocketBook je hrdý a potěšen zahájením spolupráce s eD system. Jsme si jisti, že díky odbornosti našeho nového partnera bude PocketBook pro všechny vášnivé fanoušky čtení v České republice a na Slovensku ještě dostupnější,“ poznamenal Maxim Zhelezniak, vedoucí rozvoje podnikání ve střední a východní Evropě.

PocketBook je třetí největší světový výrobce prémiových elektronických čteček založených na technologii E-Ink. Doposud na trh uvedl více než 50 modelů elektronických čteček E-Ink a tabletů. Společnost vznikla v roce 2007, sídlo má ve švýcarském městě Lugano a její produkty se dnes prodávají ve 35 zemích, ve kterých je dohromady 130 servisních středisek. Na českém a slovenském trhu úspěšně působí téměř deset let, za tu dobu získala značka řadu ocenění, například Produkt roku 2019.

Více informací o produktech PocketBook poskytne produktový manažer eD systemu Vojtěch Urban (+420 724 222 084, vurban@edsystem.cz).

Štítky: 

Profilová karta firmy

eD system a.s.

eD system a.s.

eD system a.s. patří mezi největší distributory IT a výpočetní techniky v České republice. Společnost se nyní výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje i do dalších zemí EU. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 500 značek nejvýznamnějších světových výrobců, přes 135 000 produktů a umožňuje odběratelům nakoupit vše potřebné "pod jednou střechou“. Společnost disponuje skladem o rozloze 20 000 m2 a špičkovým logistickým zázemím s více než 16 000 druhy produktů k okamžitému dodání.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

inkBOOK: čtečka elektronických knih Prime HD

10. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: inkBOOk)
Stovky knih v kapse, svoboda a radost ze čtení. To jsou hlavní přednosti čteček e-knih. Na českém trhu se představuje čtečka inkBOOK Prime HD s šestipalcovým dotykovým displejem Flat Glass s technologií E Ink Carta, technologií Rapid Refresh či otevřeným operačním systémem Android s lokalizovaným prostředím. Čtěte více

PocketBook: čtečka InkPad 3

7. 3. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: PocketBook)
PocketBook představil novou 7,8palcovou čtečku e-knih InkPad 3 s displejem E Ink Carta a funkcí SMARTlight, která umožní nastavit intenzitu podsvícení a teplotu barev osvitu. Díky vestavěnému Wi-Fi se čtečka obejde bez počítače. Čtěte více

Zájem o klasické i elektronické knihy na internetu roste

13. 4. 2014. (redaktor: František Doupal, zdroj: Heureka.cz)
Kromě elektronických knížek mají Češi stále zájem o klasické papírové knihy. Podle Heureka.cz a NMS Market Research vzrostl na internetu meziročně zájem o elektronické knihy o více než čtvrtinu, o pětinu se také zvýšil zájem o klasické knihy. Online nakupování knih si oblíbila i starší generace – na internetu kupuje elektronické knížky 8 % lidí starších 60 let. Čtěte více

Zájem o elektronické knihy roste, a to i v ČR

30. 7. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Reuters a Palmknihy)
Obliba elektronických knih ve Spojených státech ale i u nás roste. Ve státech loni dosáhly 15% tržního podílu mezi všemi prodanými knihami. V roce 2010 to bylo jen 6 %. Čtěte více