DNS distributorem softwarových řešení Micro Focus

11. 6. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DNS)
Společnost DNS podepsala distribuční smlouvu se softwarovou firmou Micro Focus platnou pro Českou republiku a Slovensko. Cílem společnosti Micro Focus je významné posílení pozic na obou trzích, a to prostřednictvím distribučně-partnerského modelu.

Distribuční kontrakt mezi Micro Focus a DNS představuje vzájemně výhodnou spolupráci postavenou na spojení globálně úspěšných softwarových řešení s jedním z lokálně nejlepších distribučně partnerských ekosystémů a představuje tak ideální kombinaci pro společný obchodní úspěch.

Výkonný ředitel DNS Pavel Klimuškin k nové spolupráci uvedl: „Micro Focus stoprocentně zapadá do strategie DNS, která chce být klíčovým hráčem na poli komplexních dodávek IT infrastruktury. Dnešní IT se stává čím dál tím více hybridním a jsme přesvědčeni, že právě řešení od Micro Focusu pomohou našim partnerům doplnit jejich dodávky o efektivní softwarové řešení pro management hybridních IT prostředí.“

Neskromnou ambicí DNS je ve střednědobém až dlouhodobém horizontu nabídnout svým partnerům kompletní VAD podporu pokrývající celé portfolio Micro Focus. V krátkodobém horizontu se DNS zaměří na podporu především v oblastech IT Operations Management a Security, na které chce postupně nabalovat další řešení. Cílem DNS je především nadále rozvíjet partnerskou síť, zvyšovat povědomí o produktech a zároveň poskytovat kvalitní služby během celého životního cyklu IT projektů tak, jak jsou partneři zvyklí.

Štítky: 
DNS, Micro Focus